Gwiazdy

Celebryci, którzy nie są ludźmi. Poznajcie futrzanych influencerów. "Można pozazdrościć im zasięgów"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Co nowego w świecie gwiazd

Sandra Hajduk jak nikt inny wie, co dzieje się w świecie gwiazd. Tym razem reporterka Dzień Dobry TVN wzięła pod lupę zwierzęta, które w sieci cieszą się większą popularnością, niż niejeden artysta. Ich profile w mediach społecznościowych to lekarstwo na całe zło tego świata.

Grumpy Cat - najpopularniejsza zwierzęca influencerka

Grumpy Cat była z pewnością jedną z najpopularniejszych zwierzęcych influencerek na świecie. Kotka stała się bohaterką wielu memów, dzięki charakterystycznemu - wiecznie niezadowolonemu - grymasowi pyszczka. Niestety, dwa lata temu jej właścicielka poinformowała o śmierci kotki. Organizm zwierzęcia nie poradził sobie z komplikacjami związanymi z infekcji dróg moczowych.

- Ona ma ciągle 2,6 mln followersów na Instagramie. Dodatkowo znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych zwierząt świata - opowiadała Sandra Hajduk .

Zwierzęce gwiazdy sieci

Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN nie tylko wspomniała o Grumpy Cat, ale także o wielu innych zwierzakach, które w sieci zbierają miliony lajków. Ich profile z pewnością umilą niejeden nieudany dzień i szybko przywrócą uśmiech na twarz.

- Są celebryci, którym można pozazdrościć zasięgu, a ci celebryci nie są ludźmi, tylko zwierzakami. Jerzyk Rick ma prawie 300 tys. followersów na Instagramie - mówiła nasza reporterka.

- A to jest popularny szop "Pumpkin The Raccon" - kontynuowała Sandra.

- Zobaczcie na liska Junipera, który został uratowany z miejsca rzezi na futra i stał się lisim celebrytą - wskazywała dziennikarka.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości