Gwiazdy

Elon Musk po raz siódmy zostanie ojcem? Jego partnerka Grimes nie pozostawia wątpliwości

Gwiazdy

Aktualizacja:
Claire Grmes w ciąży | fot. Getty Images/vadimguzhva

Grimes i Elon Musk spodziewają się dziecka. Kanadyjska wokalistka opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie. Artystka pozuje nago, a na jej brzuchu widzimy imitację płodu dziecka. Fotografia wywołała burzę komentarzy, obserwujący pośpieszyli z gratulacjami.

"Wmontowane" dziecko

Kanadyjka znana jest ze swoich bardzo odważnych i zaskakujących wystąpień. Nie mogło być inaczej również w przypadku poinformowania całego świata o ciąży. Kanadyjka na swoim koncie na Instagramie udostępniła nagie zdjęcie. Ze względu na regulamin serwisu zostało ono szybko zablokowane, a artystka zamieściła ponownie nieco grzeczniejszą wersję.

Na zdjęciu wzrok bez wątpienia przykuwają nagie piersi Claire, ale po chwili dostrzec można również fotomontaż wykonany na jej brzuchu. Znajduje się tam sylwetka dziecka, która jest informacją dla fanów i całego świata o tym, że wraz z Elonem Muskiem wkrótce cieszyć się będzie ze swojego pierwszego potomka.

"Automatyczna" miłość. Jak poznali się Grimes i Musk?

Piosenkarka i dyrektor generalny marki Tesla, to jedna z najgorętszych par ostatnich lat. Ich uczucie zrodziło się podobno na Twitterze, a połączyło ich wspólne zamiłowanie do nowych technologii i sztucznej inteligencji. Przedsiębiorca chciał udostępnić żart na temat jednego z eksperymentów, lecz szybko zorientował się, że Grimes go ubiegła - opublikowała post jako pierwsza. Wówczas postanowił skomentować wybrany teledysk artystki, uważając go za najlepszy, jaki kiedykolwiek widział.

Mimo wcześniejszych spekulacji, para po raz pierwszy publicznie pokazała się na MET Gali 2018. Jest to branżowa impreza świata mody, a jej odpowiednikiem są Oskary w świecie filmu.

Ile dzieci ma Elon Musk?

Amerykański przedsiębiorca doczekał się już szóstki dzieci z pierwszego małżeństwa z kanadyjską pisarką Justine Wilson. Pierwsze dziecko zmarło po 10 tygodniach. Wtedy zdecydowali się na zabiegi in vitro, które dały im najpierw bliźniaki, a później trójkę synów.

Grimes. Kanadyjska muzyka elektroniczna

Claire Elise Boucher występująca pod pseudonimem artystycznym "Grimes", to 31-letnia piosenkarka pochodząca z Kanady, która zadebiutowała na rynku muzycznym w 2010 r. albumem "Geidi Primes". Przełom w jej karierze nastąpił już dwa lata później, kiedy wydała trzecią płytę "Visions". W 2016 r. artystka odwiedziła również Polskę i zagrała fantastyczny koncert na Open'er Festival.

>>> Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości