Gwiazdy

Finał "Top Model" za nami. Co budziło w widzach największe emocje?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik,
Karolina
Kalatzi
Aleksandra Czajkowska o finalistkach "Top Model"
Aleksandra Czajkowska o finalistkach "Top Model"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Za nami kolejny finał programu "Top Model". 11. edycja show wzbudziła ogromne, niekiedy skrajne, emocje wśród fanów show. Jakie były jej najciekawsze momenty? Którzy uczestnicy cieszyli się największym zainteresowaniem?

"Top Model". Najciekawsze momenty 11. edycji

W środę, 7 grudnia, poznaliśmy zwyciężczynię programu "Top Model". Po główną nagrodę sięgnęła Klaudia Nieścior. Choć finał budził duże emocje, to trzeba przyznać, że 11. odsłona show przez cały czas trwania rozpalała widzów.

- Pierwszym mocnym strzałem były oczywiście metamorfozy. Klaudia, który nie chciała zbyt mocno przyciemnić swoich włosów, ponieważ źle jej się to kojarzyło - powiedziała Aleksandra Czajkowska, redaktorka serwisu cozatydzien.tvn.pl. Przyszła zwyciężczyni nie chciała się na to zgodzić, ponieważ obawiała się, że będzie przypominała swoją mamę, która zostawiła ją, gdy była mała.

Co ciekawe, jeden z uczestników 11. edycji "Top Model" sam zaproponował stylistom nowy kolor włosów. - Bardzo dobrze wyglądał w białych - dodała dziennikarka. Jej zdaniem w tej edycji to panowie przykładali większą wagę do tego, jak wyglądają.

"Top Model 11". Co budziło największe zainteresowanie widzów?

Poza metamorfozami uczestników ogromne emocje wśród widzów i internautów budziły relacje, które rodziły się między kandydatami i kandydatkami na modeli oraz modelki. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się więź, która połączyła Macieja i Michalinę.

- Rzadko zdarzają się takie relacje w programie. Zaczęło się bardzo niewinnie, delikatnie, bardzo młodzieńczo. Uważam, że Maciej i Michalina bardzo do siebie pasują. Myślę, że to jest jeszcze otwarta księga - stwierdziła redaktorka.

Ogromne emocje, zarówno wśród widzów, jak i samych uczestników, wzbudziła sesja syren.

- Tutaj zdecydowanie najbardziej wybił się wątek Weroniki, która cierpi na niedosłuch. Miała pewne obawy co do tej sesji. Bała się zanurzyć w basenie. Za pierwszym razem się nie udało, ale Michał Piróg uprzedził Weronikę, że może być to równoznaczne z tym, że nie przejdzie do kolejnego etapu - powiedziała Aleksandra Czajkowska.

Co jeszcze wywołało emocje wśród fanów "Top Model"? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik, Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości