Ewa Farna o samoakceptacji: "Gdyby ten trend rządził parę lat temu, pewnie bym nie dostawała takiego linczu"

Ewa Farna
Kamil Piklikiewicz/East News
Ewa Farna to wokalistka, która właściwie dorastała na naszych oczach. Mając zaledwie 14 lat wydała w Polsce swój pierwszy album "Sam na sam". Media wielokrotnie niepochlebnie rozpisywały się na temat zmian w jej wyglądzie. Wokalistka postanowiła się odnieść do tych materiałów.

Ewa Farna o body positive

Swój post wokalistka zaczęła od wyznania, że żałuje tego, że trend body positive nie obowiązywał, kiedy ona dorastała. - Ja i body positive. Oj jakby ten trend rządził już parę lat temu, pewnie bym nie dostawała takiego linczu, jak mi się obrywało przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę ...- przyznała. Rzeczywiście w czasie, kiedy artystka dojrzewała, w sieci pojawiało się wiele komentarzy na temat zmian w jej figurze. - Nie był to łatwy czas, kiedy przechodzisz przez etap samoakceptacji, przyjmowanie zmian Twojego ciała pod wpływem hormonów - dojrzewanie - a ktoś Ci z przeproszeniem, pier**li, że już nie tak samo wyglądasz i powinnaś mniej jeść - czytamy w poście.

W dalszej części wpisu piosenkarka odnosi się też do swoistego paradoksu - atakowania osób szczupłych. - Kochane - najważniejszą misją body positive, jest to, że piękno i zdrowie nie musi mieć rozmiar 34 ❤️ Nie oznacza to jednak w żadnym wypadku ośmieszania czy pozwolenia na hejt dla szczupłych czy wysportowanych sylwetek. Przecież to absurd - napisała. - Jeżeli jesteś prawdziwie zadowolona z tym jaka jesteś, to życzysz dobrze innym, cieszysz się z ich sukcesów.- zaapelowała do fanów. Dziewczyny się mają wspierać.

Ewa Farna o samoakceptacji - odzew fanów

Pod postem wokalistki pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy - nie tylko tych od fanów Ewy, ale także od innych gwiazd. - Ja non stop dostaje przytyki, że mam figurę 15-letniego chłopca ... gdzie piersi, gdzie biodra. Tak źle i tak niedobrze. Każda z nas jest inna i to jest właśnie piękne - napisała Marina Łuczenko .

Ciepłych słów wokalistce nie szczędzili także fani:

 • Od lat jestem pod wrażeniem tego, że jako osoba znana i robiącą karierę nie uległaś trendowi bycia "patyczakiem". Tak trzymać
  • Śliczna, mądra i utalentowana kobieta. Dużo zdrówka i samych pogodnych dni
   • So true, mega mądre! Takich ludzi nam trzeba, takiego podejścia

    Zobacz wideo: Ewa Farna w piosence „Wszystko albo nic”

    Zobacz więcej:

    Autor: Katarzyna Lackowska

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości