Gwiazdy

Emily Ratajkowski niebawem zostanie mamą! Modelka ogłosiła ciążę w wyjątkowy sposób

Gwiazdy

Aktualizacja:

Emily Ratajkowski przekazała światu informację o tym, że jest w ciąży za pośrednictwem amerykańskiego "Vogue'a". Gwiazda pojawiła się na okładce najnowszego wydania. Znana modelka spodziewa się pierwszego dziecka wraz ze swoim mężem, Sebastianem Bear-McClardem. Chłopczyk czy dziewczynka?

Emily Ratajkowski w "Vogue"

Na łamach najnowszego numeru magazynu "Vogue" 29-letnia Emily Ratajkowski ujawniła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Wraz z ogłoszeniem szczęśliwej nowiny, modelka nakręciła wyjątkowy film, pokazujący jej krągłości w różnych etapach ciąży, a także napisała specjalny esej dotyczący stanu błogosławionego. Gwiazda twierdzi w nim, że nie określi płci swojej pociechy, dopóki nie skończy ona 18. lat.

Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: 'czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?'. Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli aż do 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo mowa o czymś więcej, niż genitaliach - nie wiemy przecież kto, a właściwie, co rośnie w moim brzuchu

- napisała Emily Ratajkowski.

Modelka dodała również, że mimo wielkiej radości, czuje, że ciąża jest czasem, w którym kobieta może się czuć niezwykle samotna . Nikt bowiem nie podziela jej stanu, nie odczuwa jej bólu. Wyjawiła:

Mój mąż lubi mówić, że 'jesteśmy w ciąży', co, choć uważam za urocze, nie jest prawdziwe. Jego DNA jest we mnie, ale moje nie jest w nim.(...) Ciążę przechodzi się tak naprawdę samotnie. Mimo kochającego męża i oddanych przyjaciółek, jestem sama z moim zmieniającym się ciałem. Nikt ze mną tego nie jest w stanie współodczuwać - ani bólu pleców, ani ciężaru piersi, który wita mnie każdego ranka.

Ciąża Emily Ratajkowski

W dalszej części swojego eseju modelka ujawniła, że choć nie ma preferencji co do płci, gdy była dzieckiem, zawsze wyobrażała sobie, że ma córkę. Z kolei jej mąż jakiś czas temu, podczas oglądania meczu piłki nożnej, stwierdził, że fajnie byłoby mieć koło siebie chłopca.

Szokujące jest uświadomienie sobie, jak wcześni młodzi chłopcy nabierają poczucia przynależności - ciał dziewcząt i ogólnie świata. Nie boję się wychować 'złego faceta', ponieważ wielu mężczyzn, których znam, nadużywają swojej władzy i robią to nieumyślnie. Ale boję się kultywowania nieostrożności i braku świadomości, które są tak wygodne dla mężczyzn. (...) Jak wychować dziecko, które nauczy się lubić siebie, jednocześnie ucząc je o ich pozycji władzy na świecie?

- zastanawiała się modelka.

Historia miłości - Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard

Sebastian Bear-McClard to aktor, scenarzysta i producent filmowy. Jego matka, Liza Bear, jest filmowcem, pisarką i aktywistką, a także współzałożycielką dwóch magazynów - "Avalanche" , który był czasopismem artystycznym z lat 70., oraz "Bomb", który jest kwartalnikiem poświęconym sztuce. Ojciec Sebastiana z kolei, Michael McClard, jest artystą, który miał wystawy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

33-latek w towarzystwie Emily Ratajkowski po raz pierwszy był widziany na początku 2018 roku przed restauracją La Poubelle w Los Angeles. Już 24 lutego tego samego roku zostali małżeństwem, co modelka ogłosiła na swoim Instagramie. Ich obrączkami były spektakularne sygnety, a gwiazda poszła do ślubu w musztardowym garniturze... z Zary. Swoją nagłą decyzją zaskoczyli zarówno fanów, jak i najbliższych. Wiele osób podejrzewało, że związek skończy się równie prędkim rozwodem, tak się jednak nie stało.

Wspólnie zajmują się już psem o imieniu Colombo. Teraz postanowili powiększyć grono o kolejnego członka rodziny. Niestety, pomimo małżeństwa z jedną z największych supermodelek XXI wieku, Bear-McClard woli zachować dyskrecję . Nie korzysta więc z mediów społecznościowych i nie udziela wywiadów.

Emily Ratajkowski napisała książkę. O czym będzie? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości