Gwiazdy

Ed Sheeran został ojcem. "Jesteśmy w siódmym niebie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ed Sheeran podzielił się z fanami radosną nowiną. Brytyjski piosenkarz i jego żona Cherry Seaborn powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maleństwo przyszło na świat w zeszłym tygodniu, ale szczęśliwi rodzice postanowili poinformować o tym fakcie dopiero teraz. Jakie imiona wybrali dla swojej pociechy?

Ed Sheeran został ojcem

Zdjęcie dziecięcych skarpetek mówi wszystko. Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn zostali rodzicami. Kilka dni temu na świat przyszła ich córeczka. Młody tata ogłosił szczęśliwą nowinę na Instagramie.

Szybka wiadomość ode mnie, ponieważ mam kilka osobistych informacji, którymi chciałem się z wami podzielić. W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu położniczego, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę - Lyrę Antarctica Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej całkowicie zakochani. Zarówno mama, jak i dziecko czują się niesamowicie, a my jesteśmy w siódmym niebie

- napisał piosenkarz.

Jednocześnie Ed Sheeran zwrócił się z apelem do swoich fanów:

Mamy nadzieję, że teraz możecie uszanować naszą prywatność. Dużo miłości i do zobaczenia, kiedy nadejdzie czas powrotu

Ed Sheeran i Cherry Seaborn

Kilka lat temu muzyk zniknął z mediów społecznościowych. Nie grał koncertów, nie udzielał wywiadów. Wrócił, wyruszył w trasę i po kilkunastu miesiącach wytężonej pracy znowu postanowił zrobić sobie przerwę. Jak przyznał, ma osobowość nałogowca. Ze złych nawyków wyciąga go żona, Cherry Seaborn, którą poślubił w styczniu 2019 roku.

Ona bardzo dużo ćwiczy, więc zacząłem z nią biegać. Je zdrowo, dlatego i ja zacząłem. Ona nie pije dużo, więc i ja nie piłem

- opowiadał muzyk.

Ed Sheeran - kariera

Ed Sheeran urodził się w 1991 r. Jest brytyjskim piosenkarzem, autorem tekstów, gitarzystą, producentem muzycznym i aktorem. Jego albumy pobiły światowe rekordy sprzedaży. Jest czterokrotnym laureatem Grammy i pięciokrotnym zdobywcą BRIT Awards. Został też odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego. Na swoim koncie ma takie hity jak: "Shape of You", "Castle on Hill", "Perfect", "Thinking Out Loud" czy "I See Fire", który został wykorzystany w ekranizacji "Hobbit: Pustkowie Smauga". W grudniu 2019 roku opublikował oświadczenie, w którym oznajmił, iż robi kolejną przerwę w karierze.

Ed Sheeran - majątek

Ed Sheeran został w ubiegłym roku ogłoszony artystą dekady. Jego majątek szacuje się na około 200 mln funtów. Artysta posiada również 27 nieruchomości, których łączna wartość to 57 mln funtów. Znaczna część posiadłości znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii.

Ed Sheeran wystąpił w teledysku ze swoją żoną. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Restauracja Eda Sheerana zamknięta z powodu koronawirusa. Piosenkarz nadal płaci pensję pracownikom

Ed Sheeran kupił domy sąsiadów, bo... narzekali na hałas

Z zaręczyn Eda Sheerana cieszą się nawet jego koty :)

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości