Dzień Ojca 2020. Justin Timberlake uczy syna miłości i tolerancji

Justin Timberlake
x-news
Chłopcy dorastają, żeby zostać ojcami - uważa Justin Timberlake. Piosenkarz i aktor podzielił się z fanami przemyśleniami na temat ojcostwa. Zdradził też, jaka postawę życiową chce przekazać swojemu synowi.

Justin Timberlake uczy syna tolerancji

Święta, takie jak Dzień Ojca, skłaniają do refleksji i rozmyślań. Justin Timberlake przyznał, że w ostatnich dniach dużo zastanawia się nad tym, co to znaczy być tatą.

Chłopcy dorastają, żeby być ojcami

- napisał amerykański gwiazdor.

Piosenkarz jest ojcem 5-letniego Silasa. Wychowuje go z żoną, aktorką Jessicą Biel.

Staramy się uczyć naszego syna miłości i tolerancji. Uczymy go, że wszyscy ludzie są równi, niezależnie od koloru skóry. Uczymy go tego, bo pewnego dnia on będzie uczył swoje dzieci tego samego

- tłumaczył Justin Timberlake. Jego zdaniem, w obecnych czasach jest to szczególnie istotne. Przez ostatnie tygodnie dużo mówi się m.in. o ogromnym problemie, jakim jest rasizm. I dlatego właśnie tak ważne jest, żeby o równości i tolerancji mówić w domu.

Justin Timberlake o ojcostwie

Piosenkarz zaznaczył, że pierwsza lekcja szacunku zaczyna się w domu. Jak dodał, jest wdzięczny, że zarówno był uczony tolerancji od najmłodszych lat. Także za to, że rodzice słuchali go, kiedy chciał coś dodać. Timberlake przyznał, że modli się o taką pokorę w relacji ze swoim synem.

Jestem wdzięczny mojej żonie, że uczyniła mnie ojcem i za to, że jest moją ulubioną osobą/partnerką/nauczycielką/przyjaciółką w tym wszystkim

- wyznał Justine.

Zaznaczył przy tym, że dziękuje za swojego syna, który nieustannie uczy go czegoś nowego. Piosenkarz złożył życzenia z okazji Dnia Ojca wszystkim tatusiom. Przyznał jednocześnie, że w kwestii równości wciąż wiele jest do zrobienia i to właśnie rolą ojca jest nauczenie tego swoich pociech.

Jesteśmy do tego stworzeni. W końcu jesteśmy ojcami

- napisał artysta.

Zobacz też:

Ma IQ geniusza, a jako nastolatka pracowała na kasie. 5 rzeczy, których nie wiesz o Sharon Stone

Michael Keaton jako Batman - do trzech razy sztuka?

Adam Małysz zakażony koronawirusem. „Przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza”

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości