Newsy

Justin Timberlake i Jessica Biel chcą ratować swoje małżeństwo

Newsy

Justin Timberlake i Jessica Biel chcą ratować swoje małżeństwo

Małżeństwo Timberlake’a i Biel przechodzi kryzys. Powodem kłopotów są pogłoski o niewierności piosenkarza. Chcąc ratować związek, para zdecydowała się na terapię. 

Kryzys w związku Timberlake'a

Piosenkarz Justin Timberlake i aktorka Jessica Biel są małżeństwem od 2012 roku. Od pewnego czasu mówiło się o kryzysie w ich związku. Timberlake widziany był w towarzystwie innej kobiety. Była nią amerykańska aktorka Alisha Wainwright. Para miała trzymać się za ręce i przytulać. 

Autor hitu "Mirrors" opublikował wówczas oświadczenie.

Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tamtej nocy za dużo wypiłem. Ubolewam nad moim zachowaniem. To nie jest przykład, jaki chciałbym dać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej niezręcznej sytuacji. Jestem skupiony na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim tylko mogę być

- zapewnił na Instagramie.

Na ratunek małżeństwa

Jak donosi "US Weekly", Timberlake’owi  bardzo zależy na Jessice. Chce ratować ich związek, dlatego przekonał żonę, żeby udali się na terapię. 

Justin Timberlake i Jessica Biel mają pięcioletniego synka Silasa. Od informacji o rzekomym romansie piosenkarza w małżeństwie zapanował chaos. Na szczęście okazuje się, że para chce dać sobie drugą szansę.

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
79
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0