Gwiazdy

Dorota Wellman w długich włosach? Zaskakujący eksperyment fryzjera gwiazd

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dorota Wellman od lat jest wierna swojej fryzurze - krótkiemu cięciu, ale z pazurem. Nasza dziennikarka nie należy więc do grona kobiet, które eksperymentują ze swoim wyglądem. Jednak dzięki styliście fryzur, Łukaszowi Urbańskiemu mogliśmy zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. W programie Sandra Hajduk pochyliła się nad tematem "metamorfoz".

Krótkie włosy Doroty Wellman są jej znakiem rozpoznawczym. Dodają naszej dziennikarce charakteru, a także zapewniają wygodę na co dzień. Nie od dziś wiadomo, że "fryzura na chłopaka" może być ultrakobieca. Dorota Wellman jest tego żywym przykładem.

A jak dziennikarka wyglądałaby, gdyby zapuściła kosmyki?

Dorota Wellman w długich włosach

Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański znany jest m.in. z programu "Druga twarz" na TTV, gdzie u boku Karoliny Gilon, Marcina Tyszki i Malwiny Wędzikowskiej przeprowadza metamorfozy uczestników. Ostatnio Łukasz zabawił się w grafika i zmienił wizerunek naszej dziennikarki, Doroty Wellman.

W specjalnym programie obrobił zdjęcie, a efektem pochwalił się w mediach społecznościowych. Postawił na długie włosy, dzięki czemu zmiana jest niezwykle spektakularna. To tylko dowodzi, że Dorota Wellman wygląda wspaniale zarówno w długich, jak i krótkich włosach.

Dorota Wellman jest akurat taką osobą, do której włosy krótkie bardzo pasują. Jestem fanem zmian i uważam, że każda kobieta choć raz w życiu powinna zrobić coś innego ze swoim wizerunkiem. Dlatego na ten moment jestem za długimi włosami

- przyznał Łukasz Urbański w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Dodatkowo stylista fryzur zamieścił ankietę, w której internauci mogli zdecydować, która długość podoba im się bardziej, oddając na nią swój głos. Okazało się, że 61 proc. z nich opowiedziało się za długimi włosami u Doroty Wellman.

A jak Dorota Wellman zareagowała na "nową fryzurę"?

Te długie wolałabym ciemniejsze

- powiedziała w programie Sandrze Hajduk.

Dzień Dobry TVN

Łukasz Urbański

Kinga Rusin w blond włosach

Łukasz Urbański nie tylko Dorocie Wellman "zaproponował" nową fryzurę. W rozmowie z nami zdradził, kogo widziałby w odświeżonym wizerunku.

Pomysł był spontaniczny. Dwa dni temu wrzuciłem zdjęcie z sesji z Olą Nowak, którą robiliśmy. Chciałem zobaczyć, jak będzie wyglądała w blondzie, wyglądała nieźle i pomyślałem, że opublikuję fotografię na Instagramie, żeby ludzie zagłosowali, czy lepiej jej w blondzie, czy w ciemnych włosach. A pracując przy programie "Druga Twarz", wiem, że ludzie kochają metamorfozy. Prawie 90 proc. [obserwujących - przyp. red.] zagłosowało – na to czy się podoba, czy nie podoba. Nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło

- wyjaśnił stylista fryzur.

I wtedy pomyślałem, że wrzucę na świecznik kilka polskich gwiazd, które od dawna nie zmieniały wizerunku i zobaczę, jak ludzie na to zareagują. Wcześniej nie widziałem np. Kingi Rusin w blondzie , Asi Krupy w grzywce , pomimo że ją czesze, nigdy nie robiliśmy grzywki. Nie kojarzyłem, żeby Dorota Wellman miała długie włosy . Wrzuciłem kilka propozycji od ciemnych włosów po krótkie. Sam byłem zszokowany, jaki miało to fantastyczny odbiór

- dodał.

I tak efekty mogliśmy podziwiać w programie Dzień Dobry TVN i na InstaStory Łukasza.

Łysy Marcin Prokop

Sandra Hajduk zaprezentowała prowadzącym oraz widzom przemianę Marcina Prokopa - jak wyglądałby bez włosów.

Oby nigdy nie wypadły mi włosy w takim. Jakbym poszedł na basen, miałbym lepsze czasy

- stwierdził gospodarz.

A Dorota Wellman nie mogła opanować śmiechu.

Sexi jest naprawdę

- dodała.

Następnie widzowie mogli zobaczyć odmienionego Filipa Chajzera - z dłuższą grzywką i gęstym zarostem.

Jak wilkołak trochę

- zaśmiał się Marcin Prokop.

Dzień Dobry TVN

Dużym zaskoczeniem dla gospodarzy była Magda Gessler w krótkich, ciemnych włosach oraz pozbawiona swojej charakterystycznej burzy blond loków.

Jak dla mnie Magda Gessler w wersji blond wygrywa

- oświadczyła Sandra Hajduk.

Stylista fryzur o metamorfozach

Stylista fryzur uchylił nam także rąbka tajemnicy, jak internauci zagłosowali na poszczególne "metamorfozy gwiazd".

Co ciekawe Asię Krupę wolą bez grzywki. Byłem np. przekonany, że Kingę Rusin będą woleli w blondzie, dostałem mnóstwo komentarzy, że wygląda lepiej, ale zagłosowali na ciemne włosy

- wyjaśnił.

Zobacz odmienione gwiazdy w naszym materiale wideo.

Łukasz Urbański

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości