Do akcji Hot16Challenge2 dołączyli aktorzy, dziennikarze i duchowni. Kto jeszcze wspiera medyków?

Hot16Challenge to hit polskiego YouTube'a. Do akcji dołączają kolejne gwiazdy muzyki. Swoją twórczość przedstawili już Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Kayah czy Natalia Kukulska. "Gorącą 16" nagrali również aktorzy i dziennikarze, a nawet duchowni. Czyje utwory możemy usłyszeć?

Akcja Hot16Challenge

Internetowe wyzwanie Hot16Challenge cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W akcji początkowo udział brali tylko raperzy, z czasem jednak do zabawy dołączyli inni muzycy. Swoje własne interpretacje szesnastu wersów napisali Dawid Podsiadło, Beata Kozidrak, Cleo, a nawet prezydent Andrzej Duda. Dzięki temu wszyscy zaangażowani zbierają pieniądze na rzecz służby zdrowia.

Aktorzy i dziennikarze biorą udział w akcji

Akcja, która wspiera służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa, rośnie w siłę. Niedawno na nominacje odpowiedzieli dziennikarze, aktorzy i duchowni.

W sieci pojawiła się m.in. wersja nagrana przez Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka zademonstrowała swoje wokalne zdolności i umiejętnie połączyła hip-hop z jazzem. Swoje gorące 16 wersów napisali także: dziennikarka Krystyna Czubówna, ojciec Adam Szustak OP oraz profesor Jerzy Bralczyk. Posłuchajcie, co z tego wyszło.

Julia Wieniawa w Hot16Challenge2

Swoje 16 wersów w słusznym celu nagrała również ulubienica nastolatek, Julia Wieniawa. Julka do wyzwania i wsparcia medyków zachęciła Maćka Musiałowskiego, Jessikę Mercedes, a także Adama Zdrójkowskiego i Katarzynę Zielińską. Nominowała również swoich "zagranicznych ziomali", Kanyego Westa i Michelle Obamę. Ciekwe, czy zdecydują się odpowiedzieć na ten challenge i wspomóc polską służbę zdrowia.

Posłuchajcie "Szesnastki" Julii Wieniawy:

Zobacz tekst:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości