Gwiazdy

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski stworzyli wspólny podcast. Wokalista: "Mówiłem, że będzie grubo"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Dawid Podsiadło postanowił jeszcze bardziej osłodzić swoim fanom tłusty czwartek. Artysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Radkiem Kotarskim, a tym samym zapowiedział nowy projekt "Podsiadło Kotarski Podcast". Pierwszy odcinek trafił już do sieci. O czym panowie będą rozmawiać?

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski – wspólny podcast

Dawid i Radek wiedzą jak trzymać swoich fanów w napięciu. Obydwaj panowie w czwartkowy poranek opublikowali w sieci tajemnicze, wspólne zdjęcie. W opisie zdradzili, że resztą informacji podzielą się nieco później. Fani momentalnie zaczęli snuć spekulacje, jakie niespodzianki mogli przygotować dla swoich fanów Dawid i Radek.

Tłusty Czwartek - Tłusty Podsiadło. I tłuste wiadomości w drugiej części dnia

– czytaliśmy w zapowiedzi.

Jak powiedzieli, tak zrobili. Po południu panowie zdradzili news dnia. Okazało się, że Radek i Dawid połączyli siły i stworzyli autorski projekt "Podsiadło Kotarski Podcast". Choć twórca kanału Polimaty od dawna zapowiadał uruchomienie podcastu, jednak współudział jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów zaskoczył publikę.

- Mówiłem, że będzie grubo – czytamy pod kolejnym filmikiem wokalisty.

Podcast Dawida Podsiadły i Radka Kotarskiego – o czym panowie będą rozmawiać?

Jeśli już nie możecie doczekać się humorystycznych rozmów Radka i Dawida, mamy dobrą wiadomość. Do sieci trafiły dwa pierwsze odcinki podcastu. Panowie rozmawiają o książkach, muzyce i smartfonach. Wszystkich rozmów możecie słuchać na popularnych platformach streamingowych, a także na kanale YouTube. Radek Kotarski zapowiedział, że trwają również prace nad formą wizualną.

Internauci bardzo szybko zareagowali na nowy projekt panów. Pod postami pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy.

- No, no Panowie upiększyliście nam ten smutny i mroźny ostatnio świat. Świetnie się Was słucha i ogląda. Dobra robota - napisała jedna z obserwatorek.

Niespodziewana informacja z pewnością ucieszyła wszystkich fanów artysty. Jednak tym, na co najbardziej czeka wierne grono Dawida, jest nowa płyta. Wokalista już jesienią zapowiadał, że pracuje nad nowym wydawnictwem. Album ma się ukazać jeszcze w 2021 roku. My już zacieramy ręce i czekamy na kolejne dobre wieści.

Zobacz także:

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża: "Prawdziwe uczucie jest w stanie topić wszystkie lody"

Dziennikarka z muzyczną duszą. Julia "Yulia" Czub debiutuje na scenie Dzień Dobry TVN

Andy Dust robi światową karierę. Kim jest DJ z Polski, którego utwór "Rise Up" ma 35 milionów wyświetleń?

Zobacz wideo: Paris Hilton powiększa swoje imperium i będzie tworzyć podcasty

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości