Gwiazdy

Czym jest luksus dla Natalii Siwiec? "To była najdroższa rzecz, jaką sobie kupiłam!"

Gwiazdy


Gwiazdy uwielbiają drogie rzeczy od projektantów - okazuje się, że najbardziej upodobały sobie akcesoria - buty i torebki. Co dla nich było kiedyś luksusem? Jaką najdroższą rzecz na początku kariery kupiły sobie Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Małgorzata Kożuchowska czy Agnieszka Woźniak-Starak?

Świat drogich ubrań, dodatków, butów, torebek - to wszystko, co kochają gwiazdy! Basia Pasek postanowiła sprawdzić, czym dla polskich gwiazd był luksus jeszcze kilka lub nawet kilkanaście lat temu. Czy gwiazdy pamiętają, jaką najdroższą rzecz kupiły sobie za pierwsze pieniądze?

Natalia Siwiec kupiła niebotycznie drogie buty:

Pamiętam ten moment, kiedy kupiłam sobie pierwsze drogie buty. To były buty bardzo drogie i pamiętam, że jak sobie później obliczałam, ile razy je założyłam, to w sumie wyszły bardzo tanio. Zarobiły na siebie! - śmiała się Natalia Siwiec.

Więcej:

Za 50 tys. zł wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Jak wyglądało ich spotkanie?

Co ciekawe, jako prawdziwy luksus sprzed lat, Agnieszka Woźniak-Starak również wspomina buty.

Wydałam wszystkie pieniądze, które zarobiłam. To był dla mnie taki luksus, że zarobiłam moje pierwsze tysiąc złotych i to wszystko przepuściłam natychmiast. Nie chodzi o to, że byłam z siebie dumna, ale było to jakimś przejawem luksusu - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Więcej:

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak nie jest z mężem w Cannes?

Małgorzata Kożuchowska wspomniała czasy, kiedy sama szyła sobie suknie na eventy:

Pamiętam czasy, kiedy sama jeszcze na godzinę przed eventem, sama kończyłam sukienkę własnoręcznie. Na pewno było to twórcze i rozwijające wyobraźnię. Było bardzo mało rzeczy, które można było kupić, a po drugie, po prostu nie było wtedy za co ich kupić - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości