Gwiazdy

Prowadząca gejowski program jest załamana sytuacją osób LGBT w Polsce. "Ludzie nie potrafią zobaczyć człowieka w osobie homoseksualnej"

Gwiazdy

Aggie nie ukrywa, że martwi ją, z czym borykają się w Polsce jej przyjaciele, którzy deklarują się jako osoby LGBT. Prowadząca pierwszy w naszym kraju gejowski program "Finding Prince Charming", wraz z produkcją chce znormalizować pewne kwestie związane z tym tematem. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał Aggie, jak zamierza pomóc osobom LGBT. Z rozmowy dowiemy się także o związkach gwiazdy. Nie każdy wiedział, że jest po rozwodzie.

"Finding Prince Charming". Kim jest Aggie?

"Finding Prince Charming" to pierwszy w Polsce program randkowy, w którym biorą udział osoby homoseksualne. Prowadzącą została Aggie. Blogerka pochodzi z Warszawy, jednak od wielu lat mieszka za granicą. Polskiej publiczności nie jest zupełnie obca. Wiele lat temu pracowała w jednym z kultowych talk-show i - mimo że odchodząc z programu, podjęła decyzję, że nie będzie więcej pracowała w mediach - życie okazało się przewrotne.

– Jestem tylko prowadzącą, więc liczę na to, że będę tylko tłem dla pięknej historii miłości. Będzie 13 uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości, mamy naszego głównego kawalera i liczę na to, że to oni będą gwiazdami programu, a ja będę im tylko pomagać znaleźć tę miłość - mówiła o swoich udziale w show gwiazda.

Aggie o sytuacji osób LGBT w Polsce

Blogerka podróżnicza od wielu lat mieszka za granicą. Nie zdawała sobie sprawy, jak naprawdę wygląda rzeczywistość osób LGBT w Polsce.

- Denerwuje mnie jak ludzie nie potrafią zobaczyć człowieka w osobie homoseksualnej. Mam nadzieję, że te program pokaże, że to jest normalne. Rozmawiałam dużo z producentami, osoby w produkcji są homoseksualne. Ale oczywiście z naszym księciem też rozmawiałam. Chcemy społeczność LGBT pokazać w prawdziwy sposób - są dobrzy ludzi, są źli ludzie, nie ma znaczenia twoja orientacja seksualna - mówiła Aggie.

- Nie mieszkam w Polsce już 15 lat i kiedy pytam homoseksualnych przyjaciół, z czym się borykają, to szczęka mi opada. Ale pracujemy nad tym, żeby coś zmienić - dodała.

Aggie - związki

Gwiazda jest teraz w szczęśliwym związku z Jacobem, który podobnie jak ona pasjonuje się podróżami. Nie zawsze jednak w jej życiu miłosnym było kolorowo. Aggie ma za sobą rozwód.

- Nigdy nie miałam wielkiego szczęścia w miłości. Długo zajęło mi, żeby znaleźć tego ukochanego, jedynego Jacoba. Jestem po rozwodzie. Czułam, że nie mogę się rozwinąć jako osoba w małżeństwie. Jak zaczęłam robić swoje, to stwierdziłam jak dobrze jest rozwinąć skrzydła. Po 30-tce trudniej jest kogoś znaleźć, ale jak się znajdzie, to już inne rzeczy się docenia - zwierzyła się prowadząca show.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości