Gwiazdy

Chris Brown oskarżony o gwałt. "Starają się wyciągać przeciwko mnie jakieś brudy"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Chris Brown w świecie medialnym od lat budzi wielkie kontrowersji. Wokalista na swoim koncie ma już wiele nieprzychylnych opinii. W 2009 roku pobił Rihannę, która była wówczas jego dziewczyną. W tym roku padły kolejne oskarżenia – Chrisa posądzono o gwałt na tancerce. Muzyk odpiera te zarzuty.

Chris Brown pobił Rihannę

Kariera Chrisa Browna zapowiadała się naprawdę imponująco. Utalentowany muzyk już w wieku 14 lat rzucił szkołę, by skupić się na swojej pasji. Debiutancki solowy album "Chris Brown" ukazał się w 2005 roku i przyniósł wokaliście ogromną popularność. Młody chłopak występował także epizodycznie w serialach.

Prawdziwe oblicze Chris pokazał w 2009 roku. Na pierwszych stronach gazet fani ujrzeli zdjęcie muzyka oraz pobitej przez niego Rihanny, która była wówczas jego dziewczyną. Czyny te zostały ukarane. Muzyka aresztowano i postawiono w stan oskarżenia. Ostatecznie otrzymał wyrok 5 lat pozbawienia wolności oraz zakaz zbliżania się do piosenkarki.

Chris Brown oskarżony o gwałt

Od głośnej afery z Rihanną minęło już wiele lat, ale wszystko wskazuje na to, że mimo upływu czasu muzyk się nie zmienia. Na początku lutego 2022 roku zagraniczne media obiegła informacja o tym, że Chris Brown został oskarżony o gwałt na młodej tancerce i jej odurzenie. Do napaści miało dojść w grudniu 2020 roku na jachcie w Miami. W tym czasie celebryta miał podać dziewczynie drinka, po którym ta straciła przytomność.

Z historii oskarżycielki wynika, że mężczyzna zamknął się z nią w jednym z pomieszczeń na łodzi i tam dokonał czynu. Co więcej, po incydencie kazał wziąć dziewczynie tabletkę "dzień po". Tancerka złożyła do sądu pozew i domaga się 20 milionów dolarów odszkodowania. Muzyk jednak odpiera zarzuty.

- Chyba wszyscy widzicie tę zależność: za każdym razem, gdy wychodzi nowa muzyka lub nowy projekt, "oni" starają się wyciągać przeciwko mnie jakieś brudy – skomentował newsa za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości