Gwiazdy

Bartłomiej Topa na zdjęciu z dziećmi. "W roli życia"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Bartosz Krupa/East NewsBartłomiej Topa

Bartłomiej Topa od kilku dni jest szczęśliwym tatą bliźniaczek. Aktor pochwalił się fotką z maleństwami zrobioną w domu. Kadr ten rozczulił fanów, a także wiele gwiazd. Zobacz, jak 54-latek odnajduje się w nowej roli.

Bartłomiej Topa tatą

Bartłomiej Topa jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Występował w takich produkcjach jak m.in.: "Kler", "Drogówka", "Pod Mocnym Aniołem" i w licznych serialach TVN. Ostatnio do kin trafił kolejny film z jego udziałem - "Wesele" Wojtka Smarzowskiego. I to nie koniec sukcesów, bo teraz przed aktorem kolejna ważna rola. Wraz z prawniczką Gabrielą Mierzwiak powitał na świecie bliźnięta.

Zobacz wideo: Tatusiowie przy porodzie

Tatusiowie przy porodzie
Tatusiowie przy porodzie
Dzień Dobry TVN

Dumny tata opublikował na swoim instagramowym profilu rozkoszną fotografię. Widzimy na niej, jak uśmiechnięty tuli swoje dzieci. Z opisu dowiadujemy się, jak zmieniło się życie 54-letniego aktora.

W roli życia pt.: "Do góry nogami!" A jak jest? #serdecznie #blisko #zcórkami #intymnie #sennie. Doświadczam #radości #wdzięczności #zmęczenia #wzruszenia #obecności #złości #cierpliwości Ten mój mały #wszechswiat jest teraz transformowany na wielu poziomach. JEST GIT!

Gwiazdy podziwiają Bartłomieja Topę w nowej roli

Nowy post aktora ujął wielu internatów. "Chwilo trwaj", "Cudownie! Tak ma być", "Cudowny widok" - czytamy w komentarzach. Obok ciepłych słów od fanów pojawiły się również te od koleżanek i kolegów po fachu.

"Wspaniale. Dużo dobrego kochani" - napisała Olga Bołądź. "Aaaaaaa‼️" - wyraziła swój zachwyt Małgorzata Foremniak. "Wspaniale! Dużo zdrowia dla Was!" - życzyła Anna Dereszowska, a Magdalena Boczarska i Anita Sokołowska dodały emotikon "serduszko".

Wszystkiego najlepszego dla bliźniaczek i ich rodziców!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości