Internauta zasugerował, że Anna Mucha przytyła. Celna riposta aktorki

Autor:
Adam
Barabasz
Anna Mucha w studiu Dzień Dobry TVN

Anna Mucha postanowiła podzielić się z fanami nowym nagraniem, na którym widzimy ją w kusych szortach. Film publikowany w mediach społecznościowych wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Wśród nich znalazł się jednak jeden wyjątkowo złośliwy dotyczący wagi. Aktorka postanowiła na niego odpowiedzieć.

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha z niesłabnącym zaangażowaniem prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Znana z zaraźliwego uśmiechu i ciętego języka aktorka niejednokrotnie musiała mierzyć się ze złośliwościami ze strony obserwatorów. Błyskotliwe riposty, będące jej znakiem firmowym, potrafią rozładować napięcie w każdej, nawet nieprzyjemnej sytuacji.

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć, jak przyodziana w kuse szorty, marynarkę i króciutki top pewnym krokiem maszeruje po mokrym od deszczu chodniku. Wśród komentarzy, od których momentalnie zaroiło się pod postem, szczególną uwagę zwrócił wpis sugerujący, że aktorka przytyła.

- Oj, ktoś przytył - napisał jeden z użytkowników serwisu, nie siląc się na szczególną uprzejmość.

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

- No cóż… przywiązuję wielką wagę do tego, co jem. Czasem waga przywiązuje się też do mnie - odparła.

Taka odpowiedź nie mogła umknąć fanom Anny Muchy, którzy dali wyrazy swojej solidarności. "Co za niepotrzebna uwaga. I błędna! Ciekawe, jak duża jest ta czarna komentująca rybka. Ja podziwiam Panią za pogodę ducha i nieutracenie kokieterii, którą tak łatwo zgubić w świecie negatywnych ludzi i komentarzy. Osobiście uważam że figurę ma Pani ładną", "Petarda", "To jest odpowiednia riposta" - pisali obserwatorzy aktorki.

Anna Mucha o ciałopozytywności

Anna Mucha wielokrotnie podkreślała, że nie buduje poczucia pewności siebie na podstawie tego, jak wygląda. Aktorka nie unika zdjęć bez makijażu, w jej włosach można dostrzec pełne uroku siwe pasma, otwarcie też mówi o walce z cellulitem. Choć urody odmówić jej nie można, to Anna Mucha jest najlepszym dowodem, że dystans i charyzma to nieodłączne składowe piękna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski / East News

Pozostałe wiadomości