Angelina Jolie jest dumna z córki Zahary. „Dużo się od niej nauczyłam”

Angelina Jolie

Angelina Jolie strzeże prywatności swoich dzieci i niezwykle rzadko o nich mówi. Nie inaczej jest w przypadku pochodzącej z Etiopii córki Zahary. Dla magazynu "Time" aktorka zrobiła jednak wyjątek. Gwiazda opowiedziała także o relacji z byłym mężem. Czy udało jej się pogodzić z Bradem Pittem?

Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

W 2005 roku aktorka otrzymała prawa do wychowywania sześciomiesięcznej dziewczynki pochodzącej z Etiopii. Od tamtej pory Zahara stała się częścią rodziny Angeliny Jolie. Aktorka rzadko wypowiada się o niej w mediach, jednak dla magazynu "Time" zdecydowała się zrobić wyjątek. W wywiadzie wyznała, że jej córka jest absolutnie wyjątkowa i niesamowita.

Dużo się od niej nauczyłam

- powiedziała aktorka.
Jak dodała, Zahara jest bardzo przywiązana do swojego pochodzenia i ma silne połączenie z Afryką.

To mnie nieustannie zachwyca

- wyznała gwiazda.
Rozmowa toczyła się także wokół ostatnich wydarzeń związanych ze śmiercią George’a Floyda. Angelina nie ukrywała, że bardzo żałuje, iż historia osób afrykańskiego pochodzenia przedstawiania jest tylko od momentu walki o równość. A przecież ma znacznie bogatsze korzenie.

To co widzę, to przede wszystkim fakt, że amerykańskie książki do historii są tak ograniczone

- skarżyła się laureatka Oscara za "Przerwaną lekcję muzyki".
Według niej, w szkołach powinno więcej nauczać się o pochodzeniu osób z Afryki, ich kulturze i zwyczajach.

Angelina Jolie i Brad Pitt

Aktorska para zaczęła spotykać się w 2005 roku. Brad Pitt rozwiódł się z Jennifer Aniston. W 2006 roku jego nowa partnerka Angelina Jolie poinformowała, że spodziewają się dziecka. W kwietniu 2012 ogłoszono zaręczyny pary, a dwa lata później narzeczeni wzięli ślub.
Związek „Brangeliny” był szeroko komentowany i bacznie śledzony. Rozpadł się ostatecznie w 2019 roku, kiedy małżeństwo oficjalnie wzięło rozwód.
Angelina Jolie i Brad Pitt mają szóstkę dzieci. Aktorka domagała się wyłączności w opiece nad nimi. Jednak z czasem udało im się wypracować zgodne rozwiązanie. Jak obecnie wyglądają relacje pociech z ojcem?

Brad spędza z nimi tak dużo czasu, jak to tylko możliwe

- zapewniła gwiazda.
Jakie są relacje Angeliny Jolie i jej byłego męża?
Zobacz też:
Autor: Anna Korytowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości