Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda wesele z dzieckiem. "Jakież to prawdziwe"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Aleksandra Żebrowska - tradycyjnie bez zbędnego lukru - pokazała, jak wygląda imprezowanie z dzieckiem. Żona popularnego aktora stworzyła zabawne zestawienie zdjęć z wesela, na które zabrała najmłodszego syna. Zrobione o różnych godzinach fotografie zachwyciły fanów.

Aleksandra Żebrowska na weselu

Aleksandra Żebrowska zdobyła serca internautów, pokazując jak wygląda życie żony i matki. Dla żony Michała Żebrowskiego nie ma taryfy ulgowej i nawet wesele stało się pretekstem do pokazania, jak wyglądają kulisy macierzyństwa.

Na Instagramie Aleksandry pojawiła się seria zdjęć. Wszystkie fotografie zostały wykonane na tej samej imprezie, jednak o innych godzinach: 16:00, 20:00, 24:00 i 4:00. Na pierwszym z nich najmłodsza pociecha państwa Żebrowskich drzemie w ramionach mamy, na drugim bacznie obserwuje otoczenie. Zanim ze śpiącym chłopcem rodzice weszli do windy, mama miała okazję zrobić kilka szalonych zdjęć, którymi również pochwaliła się w mediach społecznościowych. Ostatnia fotografia - małego Feliksa zawiniętego w kocyk jest wyjątkowo urocza.

Fani pary nie szczędzili komplementów: "Tak bardzo jestem z Tobą! Uczę się od Ciebie (od Was) tego dystansu co dnia", "jakież to prawdziwe", " nie da się was nie lubić". Uwagę zwróciła również stylizacja Oli, która postawiła na sukienkę w różyczki i czarną marynarkę.

Dzieci Oli i Michała Żebrowskich

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od 12 lat i doczekali się trójki dzieci. 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka i rocznego Feliksa. W czasie ostatniej ciąży żona aktora zwróciła się z apelem o uszanowanie prywatności, informując, że wcześniej czterokrotnie poroniła.

Zobacz wideo: Michał Żebrowski świętuje 10. urodziny Teatru 6. Piętro

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości