Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak o swojej garderobie. "Mam mnóstwo rzeczy, które zakładam po wielu latach"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Karolina Kalatzi
Agnieszka Woźniak-Starak o stylu
Agnieszka Woźniak-Starak o styluDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Styl Agnieszki Woźniak-Starak jest podziwiany przez wiele osób. Prowadząca Dzień Dobry TVN w każdym programie zachwyca kreacjami, które idealnie wpasowują się w obowiązujące trendy, a jej zestawami inspirują się tysiące kobiet. Jak wygląda garderoba dziennikarki?

Ubrania Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak kocha marynarki, jeansy i styl boho. Korzysta z pomocy stylistki, ale sama również świetnie łączy elementy z najnowszych kolekcji z tymi w duchu vintage. Nie boi się pokazywać kilku rzeczy w tych samych zestawach - nawet w Dzień Dobry TVN wystąpiła 2 razy w tej samej sukience. Wyznała jednak, że nie ma ulubionego elementu garderoby. A czy ma dużo ubrań?

- Niestety dużo, ale wynika to też z tego, że ja te ciuchy po prostu zbieram. Choć czasem je sprzedaję, czasem oddaję. (...) Słyszę zarzuty, że ekologia, że ciągle się przebieram... Ale mam mnóstwo rzeczy, które zakładam po wielu latach. (...) Lubię łączenie takich starych rzeczy z nowymi. Ja sobie tak kolekcjonuję, ponieważ wybieram je naprawdę dosyć ostrożnie. Raczej wybieram rzeczy ponadczasowe i mam dużo takich, których się na pewno nie pozbędę. One już są vintage i będą jeszcze bardziej vintage - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Karoliną Kalatzi, redaktorką dziendobry.tvn.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak o swojej szafie

Stylowa dziennikarka zdradziła, że w jej szafach panuje niesamowity porządek. Ma wszystko poukładane nie tylko pod względem kolorów, ale także fasonów. Wszystkie marynarki są razem, podobnie jak jeansy. Buty natomiast lubi trzymać w pudełkach. Ponadto Agnieszka Woźniak-Starak zaznaczyła, że najbardziej przepada za projektami, które są wykonywane z tkanin z recyklingu. Jest też fanką marek, które pamiętają o ekologicznych aspektach. Mimo tego przyznała, że ma dużo ubrań.

- Moja garderoba jest spora. Gdzieś tam ciąży nade mną to, że my trochę za bardzo się rozpędziliśmy w tym konsumpcjonizmie. Pandemia była takim momentem, że wszystkim się wydawało, że to trochę wyhamuje, a ostatnio rozmawiałam z Sarą Boruc i mamy obie takie wrażenie, że to jeszcze bardziej wybuchło po pandemii. Ludzie zatęsknili i my jeszcze bardziej oszaleliśmy. (...) Już mieliśmy taki przesyt, że tych kolekcji jest za dużo, że można się w tym wszystkim pogubić... I chyba jest bez zmian. (...) To jest ciekawe, że z jednej strony myślimy o tym firmy zaczynają coraz bardziej świadomie podchodzić i do ekologii i do różnych tematów, którymi należy się zająć, ale mimo wszystko pozostawia to jeszcze sporo do życzenia - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości