Agnieszka Włodarczyk 4 tygodnie po porodzie pokazała ciało. "Chciałam coś sobie kupić, ale chyba nie ma sensu…"

Agnieszka Włodarczyk
Dzień Dobry TVN
Agnieszka Włodarczyk niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka właśnie pokazała, jak wygląda jej ciało po czterech tygodniach od porodu. Czy wróciła już do formy? Przekonajcie się sami.

Agnieszka Włodarczyk pokazała ciało po ciąży

Zaledwie cztery tygodnie temu Agnieszka Włodarczyk urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Milana. Jeszcze przed porodem gwiazda wyznała w mediach społecznościowych, że - w przeciwieństwie do innych celebrytek - "nie ma ciśnienia" na błyskawiczny powrót do dawnej figury. Teraz postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało zaledwie cztery tygodnie po porodzie.

- Jutro miną cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch:) Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie?? - napisała pod zdjęciem.

Takie podejście bardzo spodobało się fanom aktorki. W komentarzach pojawiały się same komplementy i zapewnienia, że ciało potrzebuje czasu i cztery tygodnie to zdecydowanie za mało, aby wszystko wróciło do normy. Pojawiły się też głosy, aby aktorka zdecydowała się na zakup butów, bo tych - jak napisała jedna z fanek - nigdy nie jest za wiele.

Agnieszka Włodarczyk - kariera

Agnieszka Włodarczyk jest aktorką, piosenkarką i działaczką społeczną. Przygodę z aktorstwem zaczęła w wieku 14 lat. Wystąpiła wtedy w kulowym musicali "Metro" Janusza Józefowicza. Największa popularność zdobyła rolą tytułowej "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego.

Później można było ją oglądać w serialach "13 posterunek" oraz "Pierwsza miłość".

Od 2020 roku związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Na początku lipca para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk

Dzień Dobry TVN

Autor: Katarzyna Oleksik

podziel się:

Pozostałe wiadomości