Gwiazdy

Agnieszka Warchulska pojawiła się na premierze filmu u boku znanego męża. Razem są już od ponad 17 lat

Gwiazdy

x-news

Agnieszka Warchulska pojawiła się na premierze filmu "The End", a towarzyszył jej mąż, Przemysław Sadowski. Aktorska para bardzo rzadko pojawia się na branżowych imprezach, dlatego ich obecność wywołała niemałe poruszenie. Jak zaprezentowali się na ściance?

Agnieszka Warchulska z mężem na salonach

Pojawienie się Agnieszki Warchulskiej na premierze filmu wywołało niemałe zamieszanie. Wszystko dlatego, że aktorka bardzo rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach. Tym razem pozowała fotoreporterom razem z mężem, Przemysławem Sadowskim.

Para postawiła na klasykę. Warchulska założyła białą, zwiewną sukienkę i dobrała do tego błękitną torebkę, a także szpilki w kolorze nude. Aktor wybrał natomiast granatowy garnitur w kratkę. Wyglądali świeżo, uśmiechali się, a na ich twarzach malowało się szczęście.

Oboje unikają życia na świeczniku, próżno szukać wspólnych okładek pary i wywiadów. Unikają fleszy aparatów i trzymają swoje życie prywatne dla siebie. Dzielą się przede wszystkim osiągnięciami zawodowymi. Oboje występują zarówno na deskach teatrów, jak i w filmach oraz serialach. Agnieszka Warchulska zagrała w wielu produkcjach TVN, m.in. w serialu "Miasteczko", "Na Wspólnej", "Niania", "Prawo Agaty", "Druga szansa" czy "Diagnoza". Z kolei Przemysława Sadowskiego oglądaliśmy m.in. w "Magdzie M." czy "Usta Usta". Jesienią pojawi się w nowym serialu TVN pt. "Receptura".

Pawel Wodzynski

Paweł Wodzyński/East News

Warchulska i Sadowski są małżeństwem od 17 lat

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski są małżeństwem od 4 września 2004 roku. Mają dwóch synów. Pierwszy, Jan, przyszedł na świat w 2005 roku, a 6 lat później urodził się Franciszek. Przemysław Sadowski ma także córkę Małgorzatę z poprzedniego związku. Obecnie ma 24 lata.

Aktor opowiadał w jednym z wywiadów, że w jego związku z Warchulską zdarzały się trudne momenty. Szczególnie, kiedy na świat przychodzili ich synowie. Nawał pracy i namnażające się obowiązki w domu dawały im w kość. Sadowski podkreślał jednak wielokrotnie, że kieruje się wzorcami wyniesionymi z domu i dlatego cały czas pielęgnują swoje uczucie do żony.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Przemysław Sadowski. Czy lubi grać czarne charaktery?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości