Gwiazdy

Fani dopytują o tajemniczego Sebastiana. Agnieszka w końcu zabrała głos

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Miezianko

Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" przed rozwodem zorganizowały imprezę w sukniach ślubnych. W najnowszym wywiadzie Agnieszka Miezianko opowiedziała o szczegółach spotkania, relacji z tajemniczym Sebastianem oraz o tym, czy Kamil ma nową partnerkę.

Agnieszka Miezianko o spotkaniu z uczestniczkami ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

O spotkaniu Agnieszki, Patrycji i Doroty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sukniach ślubnych było głośno w mediach społecznościowych. Teraz jedna z uczestniczek w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz dla cozatydzien.tvn.pl zdradziła, co stało za tą decyzją.

-  Już na naszym pierwszym spotkaniu miałyśmy taki pomysł, aby wystąpić w sukniach ślubnych. Zależało nam na tym, aby uczcić to, w jaki sposób się poznałyśmy. Gdyby nie program, to by się nie zdarzyło. Świętowanie rozwodów było przy okazji - przyznała Agnieszka Miezianko.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Podczas imprezy kobiety urządziły spotkanie online z fanami. - Stresowałyśmy się przed tą transmisją. Gdzieś pojawiła się informacja, że byłyśmy pijane, ale live to było pierwsze pół godziny naszego spotkania, nawet nie zdążyłyśmy nic wypić - tłumaczyła uczestniczka.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, co łączy ją z Sebastianem

W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl Agnieszka odniosła się również do krążących plotek na temat rzekomej nowej miłości Kamila. Nie potwierdziła, ani zaprzeczyła, że jej były partner kogoś ma. - Wróciliśmy do swojego życia i nie musimy się już sobie spowiadać z takich rzeczy - zaznaczyła.

Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia? Źródło: Dzień Dobry TVN

Wielu fanów uczestniczki zastanawia się, czy w jej życiu ktoś zagościł. Dopytują o tajemniczego Sebastiana, który pojawia się na jej instagramowym profilu. - Sebastian jest tylko moim przyjacielem. Mieszkamy blisko siebie w Białymstoku, więc dlatego często gości w moim życiu - przyznała rozmówczyni portalu.

Jak podkreśliła, dopóki się nie zaręczy, woli nie dzielić się swoim życiem uczuciowym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości