Gwiazdy

Agnieszka Maciąg zna patent na dom pełen miłości. "Kuchnia to przestrzeń, w której można tworzyć"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Ich siła tkwi w miłości… do jedzenia!
Dzień Dobry TVNIch siła tkwi w miłości… do jedzenia!

Pandemia jest twórczym czasem dla Agnieszki Maciąg. W tym roku modelka wydała już drugą książkę. Tym razem zaprosiła nas do swojej kuchni i podzieliła się przepisami na cztery pory roku. Udzieliła też wielu porad, jak uczynić dom miejscem miłości i zdrowia. Przy tworzeniu książki pomagał jej mąż Robert Wolański, który jest autorem zdjęć.

Agnieszka Maciąg i jej "Dom pełen miłości"

Najnowsza pozycja Agnieszka Maciąg to idealna lektura dla tych, którzy gotowanie traktują jako wspólne spędzanie czasu z bliskimi. Autorka dzieli się nie tylko przepisami na potrawy, ale także na stworzenie domowej przestrzeni, w której będzie rozwijać się miłość.

- Zaczęłam uczyć się gotować od mamy. Czasy komunizmu zmuszały nas, żebyśmy robili coś z niczego. Podróże po świecie spowodowały, że obudziła się we mnie artystyczna dusza. Zdałam sobie sprawę, że kuchnia to przestrzeń, w której można tworzyć i to twórczość, którą cieszy się cała rodzina - mówiła Agnieszka Maciąg w Dzień Dobry TVN.

- Jeśli chodzi o zdjęcia, to inspiracją są same doświadczenia - gdzie byliśmy, czego kosztowaliśmy itd. - dodał Robert Wolański.

Agnieszka Maciąg o stylu życia swojej rodziny

Agnieszka i Robert w tym roku świętują 25-lecie ich związku (od 10 lat są małżeństwem). Agnieszka ma 29-letniego syna, a córka Agnieszki i Roberta, Helenka, ma 9 lat. Kilkanaście lat temu modelka przeszła przemianę, która odmieniła jej świadomość, styl życia i żywienie.

- W 2006 r. zmieniliśmy styl życia, zaczęliśmy się zdrowo odżywiać. Najważniejszą witaminą jest witamina "m", czyli miłość. Też o tym piszę, że my się nie odżywiamy tylko pożywieniem, ważna jest energia, z jaką gotujemy, emocje wokół nas. Przepracowujemy jednocześnie różne tematy - opowiadała nasza rozmówczyni.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości