Wygrali ogromne pieniądze w Milionerach. Jak się żyje po takim sukcesie?

Już 20 lat Polacy walczą w TVN o milion. W Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników Milionerów, którzy usłyszeli to ostatnie pytanie w turnieju: Katarzynę Kant-Wysocką (wygrała 1 000 000 zł), Krzysztofa Wójcika (wygrał 1 000 000 zł) i Remigiusza Skubisza (wygrał 500 tys. zł). Jak się żyje po takim sukcesie?

Milionerzy to najpopularniejszy teleturniej na świecie trzymający w napięciu jak niejeden thriller i budzący w widzach ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że od momentu premiery teleturnieju w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej.
>>> Zobacz także:

Milionerzy w Polsce

Dokładnie 3 września 1999 roku odbyła się pierwsza emisja polskiej wersji Milionerów i od samego początku emocje sięgały zenitu. Od 20 lat w programie nie brakuje trudnych i zaskakujących pytań, nawiązania do bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, kontrowersyjnych postaci i bohaterów kultury masowej. Czasem już przy pierwszym pytaniu pojawiają się wątpliwości, niepewność i stres. To, co dla widzów jest rozrywką, dla graczy stanowi prawdziwy sprawdzian z opanowania i zachowania zimnej krwi.

Milionerzy - jak wygrana może zmienić życie?

Milionerzy to jednak nie tylko fantastyczna, a wręcz kultowa rozrywka dla całej rodziny. Jest to również program, który odmienił życie wielu zwykłych ludzi. Wśród nich byli Katarzyna Kant-Wysocka, która dzięki wygranej kupiła wymarzone mieszkanie:

Jest to mieszkanie z rynku wtórnego. Mimo wszystko chcieliśmy zaoszczędzić jak najwięcej. Do tej pory z mężem wynajmowaliśmy. Udało się kupić bez kredytu hipotecznego, czyli mamy bardzo duży spokój.

- powiedziała.
Katarzyna wraz z mężem planują również podróże.
Zwycięzcą Milionerów był również Krzysztof Wójcik. On część pieniędzy z wygranej ulokował w nieruchomości, na lokatach. Ale to nie wszystko:

Część przeznaczyłem na pomoc rodzinie i podróże z żoną. Wolimy być niż mieć, bez żalu wydawaliśmy je na zwiedzanie świata.

- wyjaśnił.
Z kolei osobą, która może pochwalić się wygraną w wysokości 500 tys. zł jest Remigiusz Skubisz. Jak on wykorzystać pieniądze wygrane w Milionerach?

Wygrana nie rozmyła się. W tym momencie wykończamy z żoną dom, który kupiliśmy m. in. za te pieniądze.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN
Pozostałe wiadomości