Serial "Skazana" jest już dostępny na Playerze. Za kamerą stanął jeden z najlepszych polskich reżyserów

Aktualizacja:
Agata Kulesza w serialu "Skazana"

Na platformie Player dostępny jest już nowy serial "Skazana" w reżyserii Bartosza Konopki. W roli głównej wystąpiła Agata Kulesza, która wcieliła się w postać niesłusznie oskarżonej o zabójstwo sędzi Alicji Mazur. Serial powstał na specjalne zamówienie serwisu Player.pl, gdzie co tydzień, aż do 19 października będzie dostępny kolejny z ośmiu odcinków.

"Skazana" w jesiennej ramówce TVN – o czym jest serial?

"Skazana" to ośmioodcinkowy serial oparty na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Główną bohaterką jest Alicja Mazur, surowa pani sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie, oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Kobieta trafia do zakładu karnego, gdzie spotyka więźniarki, które… sama osadziła. Będąc u szczytu kariery, Alicja będzie musiała nie tylko udowodnić swoją niewinność, ale także walczyć o przetrwanie. Skazana ma przeciwko sobie nie tylko wymiar sprawiedliwości, ale także inne osadzone.

Serial "Skazana" dostępny na Player.pl

Pierwszy odcinek "Skazanej" jest już dostępny na platformie Player.pl. Serial powstał na specjalne zamówienie serwisu, gdzie co tydzień będzie można obejrzeć kolejny odcinek. W roli skazanej sędzi Sądu Okręgowego Alicji Mazur zobaczymy Agatę Kuleszę. Na ekranie pojawią się również: Marta Malikowska, Aleksandra Adamska, Marta Ścisłowicz, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Jan Jankowski oraz Tomasz Schuchart. Za kamerą stanął Bartosz Konopka, w 2010 roku nominowany do Oscara za film dokumentalny "Królik po berlińsku".
Zobacz także:
Zobacz wideo: Kulisy serialu „Skazana”. Agata Kulesza w potrzasku, odmieniona Ola Adamska i reżyser nominowany do Oscara
Autor: Martyna Trębacz
Pozostałe wiadomości