Gwiazdy

Rafał Maserak doczekał się narodzin synka

Rafał Maserak

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Rafał Maserak doczekał się narodzin synka

Rafał Maserak

Tomasz Urbanek/East News

Przed Rafałem Maserakiem kolejne życiowe wyzwanie – tym razem jako świeżo upieczonego ojca. Tancerz i jego ukochana – Małgorzata Lis powitali na świecie swojego pierwsze dziecko.

Rafał Maserak ojcem

O narodzin synka tancerza i jego partnerki jako pierwsze poinformowało „Party”, choć sam Rafał Maserak jak dotąd nie podzielił się tą radosną nowiną. We wcześniejszych rozmowach z serwisem magazynu przyznał, że jeśli chodzi o imię, oboje stawiają na klasykę. Nie chciał jednak podać żadnych konkretów. Razem z ukochaną woleli najpierw poczekać, aż ich dziecko urodzi się i będą mogli je zobaczyć.

Ciąża i oczekiwanie na narodziny

Pierwsze pogłoski o tym, że Rafał Maserak zostanie ojcem pojawiły się jesienią 2019 roku. Tancerz potwierdził je w mediach społecznościowych, w którym pochwalił się, że już za kilka miesięcy jego rodzina się powiększy. Wtedy jednak nie zdradził, jakiej płci będzie maluszek. Informację tę przekazał dopiero w styczniu bieżącego roku, dodając kolejne wymowne zdjęcie.

Prywatność przede wszystkim

Znany z „Tańca z gwiazdami” Rafał Maserak razem z prawniczką Małgorzatą Lis od kilku lat tworzy szczęśliwą parę. Oboje starają się unikać rozgłosu i blasku fleszy, toteż bardzo rzadko pojawiają się na imprezach show-biznesowych. Próżno też szukać wielu ich wspólnych zdjęć umieszczanych na Instagramie czy Facebooku. 

Zobacz także: 

Co sądzisz o tym artykule?
66
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0