Gwiazdy

Rafał Maserak zdradził płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Gwiazdy

Rafał Maserak zdradził płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Maserak i Małgorzata Lis nie mogą doczekać się narodzin swojego pierwszego dziecka. Tancerz zdradza kolejne szczegóły na temat potomka. Dziś poinformował fanów czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka. 

Rafał Maserak opublikował post na Instagramie, w którym wyjawił, że już wkrótce zostanie dumnym ojcem. Tancerzowi urodzi się syn!

Maserak szykuje gniazdko dla syna

W  instagramowym wpisie Maserak wyraził wdzięczność za to, co przyniósł mu ubiegły rok. Napisał również, że nie może się już doczekać narodzin chłopca

Jestem wdzięczny za rok 2019!❤️. 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK ❤️??✊ czekamy na Ciebie ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy a my szykujemy Ci tu gniazdko!❤️?

Osobistości ze świata show-biznesu i fani składają przyszłemu tacie gratulacje. Pod postem pojawiają się liczne wpisy. 


Gratulacje, chłopaki są fajne ?

- napisała Monika Pyrek. 

Ale czaaaaaaaaaad! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- skomentowała Katarzyna Zielińska. 


Rafał Maserak i Małgorzata Lis zostaną rodzicami

36-letni Rafał Maserak o ważnych zdarzeniach z życia chętnie informuje za pomocą mediów społecznościowych. Wiadomość o tym, że zostanie ojcem również zamieścił na Instagramie i opatrzył uroczym zdjęciem z parą dziecięcych bucików

>>> Czytaj więcej: Rafał Maserak zostanie ojcem. „Nie mogę się doczekać”

Kim jest Małgorzata Lis?

Partnerka Rafała Maseraka nie udziela się publicznie, nie pojawia na show-biznesowych imprezach. Małgorzata Lis jest z zawodu prawnikiem. Para jest w związku od kilku lat.  

Zobacz wideo: Rozmowa z Rafałem Maserakiem w kuchni Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0