Gwiazdy

Marta Żmuda-Trzebiatowska o ciąży: „Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo"

Gwiazdy

Marta Żmuda-Trzebiatowska o ciąży: „Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo"

22. Gala Polskich Nagród Filmowych przyciągnęła do Teatru Polskiego w Warszawie plejadę gwiazd. Wśród nich znalazła się nominowana do nagrody Marta Żmuda Trzebiatowska. Ciężarna aktorka zrobiła na fanach nie lada wrażenie. Trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco. 

Marta Żmuda Trzebiatowska - Orły 2020

Za nami 22. Gala rozdania Orłów 2020. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych i cenionych gwiazd ze świata filmowego. Wśród nich  Marta Żmuda Trzebiatowska, która w tym roku otrzymała nominację do Orłów w kategorii "Najlepsza drugoplanowa rola kobieca" za film "Mowa ptaków". Na gali rozdania nagród ciężarna aktorka pojawiła się z mężem, Kamilem Kulą. Gwiazda w długiej różowej sukni z falbankami prezentowała się niezwykle efektownie.

Praca na planie to była najpiękniejsza zawodowa podróż, jaką udało mi się odbyć w mojej 15-letniej karierze. Zdecydowanie to była taka rola, o której marzyłam, a już traciłam nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek przyjdzie mi dostać taką szansę

 – powiedziała aktorka.

Na Instagramie aktorka pochwaliła się wspominaniem z minionego wieczoru. W poście podziękowała całej ekipie filmu za szansę, jaką otrzymała oraz pogratulowała wszystkim nagrodzonym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wczorajsza gala Orłów już za nami. Gratuluję wszystkim zwycięzcom i nominowanym. 👏🏼👏🏼👏🏼 To był piękny wieczór, choć brakowało mi Xawerego Żuławskiego i Sebastiana Fabijańskiego wśród kandydatów do nagród. Brakuje mi też kategorii REŻYSER CASTINGU. Może @pnf_orly mogłaby wziąć pod uwagę jeszcze jedną kategorię. Od tych ludzi tak wiele zależy, mają realny wpływ na kształt filmu i warto docenić ich pracę. To Oni dają aktorowi szansę. Ewa Brodzka, Viola Buhl, Marta Kownacka, Krzysztof Zbieranek to tylko niektórzy, którzy we mnie uwierzyli... @marta_kownacka_ gdybyś nie zaprosiła mnie do obsady „Mowy ptaków” nigdy nie dostałabym szansy zagrać czegoś innego niż „widokówki”, nigdy też nie otrzymałabym nominacji do tej nagrody. Jestem Ci szczególnie wdzięczna. ————— @kamilkula.official i @jarzebskaciesielska @agencja_bumerang dziękuję Wam, że ze mną wczoraj byliście i mnie wspieraliście. ————– Dziękuję też wszystkim, którzy pomogli mi przygotować się na to wydarzenie: @alicja_werniewicz @michalgilbertlach @bohoboco @wasylwasinski @wilsonwillofficial oraz @bizuteriayes @selfiestorepl @eyebar_polska @kasia.czyzewska_ Dzięki Wam czułam się jak Księżniczka. 👸🏼 @pnf_orly #orły2020 Zdjęcia zamieszczam dzięki uprzejmości @killerlookpl

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska

Punktem zwrotnym w życiu prywatnym Marty Żmudy-Trzebiatowskiej z pewnością będzie wyczekiwane drugie dziecko. Jak przyznała aktorka, w stanie błogosławionym czuje się świetnie. Czy planuje urlop macierzyński?

Czuję się bardzo dobrze. Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo, bo zdrowie mi na to pozwala, więc bardzo się cieszę

  – powiedziała Marta.

Czy oczekuje chłopca, czy dziewczynki? Niestety tego jeszcze nie wiemy. Marta ceni sobie prywatność i na razie nie chce jeszcze zaradzić płci ani imienia dziecka. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na nowe informacje. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
93
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0