Gwiazdy

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" trafił do sieci. Gdzie można obejrzeć film?

Quebo, Quebonafide

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" trafił do sieci. Gdzie można obejrzeć film?

Quebo, Quebonafide

Dzień Dobry TVN

Swoją kinową premierę miał 4 września, a już można oglądać go w zaciszu własnego domu. Do sieci trafił właśnie "Quebonafide: Romantic Psycho Film" - film dokumentalny o jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Dokument daje rzadką możliwość zobaczenia artysty w procesie tworzenia. 

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" w Internecie

Kto nie mógł zobaczyć filmy w kinie podczas 17. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity, teraz może obejrzeć go w domu. Zgodnie z zapowiedzią "Quebonafide: Romantic Psycho Film" trafił właśnie do Internetu. Dokument jest dostępny dla wszystkich.

Film dokumentalny o Quebonafide, jednym z najpopularniejszych polskich raperów, to zapis jego podróży w głąb Azji. Spotkania z ludźmi, oderwanie od codzienności i odkrywanie nowych, fascynujących miejsc: od Rosji, przez Chiny, po Mongolię, inspirują go do pracy nad płytą "Romantic Psycho". Producent filmu Red Bull Media House daje fanom możliwość zobaczenia codzienności rapera, który nigdy wcześniej nie dopuszczał do siebie mediów i kamer

- pisze producent. 

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" dostępny w sieci

40-to minutowy dokument ukazuje wyprawę na wschód Europy, a następnie do Azji. Podczas niej raper i towarzyszący mu jego hypeman Krzy Krzysztof poznają ludzi i miejsca, składające się na barwną pocztówkę z podróży. Podróży, która, jak mówi Quebonafide, jest dla niego "najwyższą formą wolności".

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" daje rzadką możliwość zobaczenia artysty w procesie tworzenia, zbierającego siły na wydanie nowego albumu, który będzie wiązał się z ogromną presją. Szczególnie dla kogoś tak w gruncie rzeczy wrażliwego i introwertycznego, jak Kuba

- czytamy w opisie festiwalowym.

Film "Quebonafide: Romantic Psycho Film" można zobaczyć tutaj. 

Quebonafide wraca z nowym wizerunkiem. Raper był gościem Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Cover Video/x-news

Zobacz też:

Quebonafide przechodzi do historii! Raper bije rekordy sprzedaży

Quebonafide odblokowuje prywatne konto na Instagramie. Do tej pory te zdjęcia widzieli tylko najbliżsi

Premiera teledysku do piosenki "Bubble tea" Quebonafide i Darii Zawiałow. Fanka: "Dzięki za to, że rozpaliłeś we mnie iskierkę wspomnień"

Co sądzisz o tym artykule?
86
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0