Newsy

Pogoda w poniedziałek: prawie w całym kraju słonecznie

prognoza, pogoda, zima, jaka będzie pogoda

Simple Images/Getty Images

Newsy

Pogoda w poniedziałek: prawie w całym kraju słonecznie

prognoza, pogoda, zima, jaka będzie pogoda

Simple Images/Getty Images

W poniedziałek pogodnie, jedynie na północnym wschodzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna od 4 st. C do 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

Jak informuje IMGW, Europa zachodnia będzie znajdować się w zasięgu układów niżowych z frontami atmosferycznymi. Nad Europą centralną i wschodnią będą układy wyżowe. Polska pozostanie w zasięgu wyżu z centrami w rejonie Morza Czarnego. Będziemy w ciepłym powietrzu polarnym morskim.

Pogoda w poniedziałek, 22 lutego 2021

W poniedziałek pogodnie, jedynie na północnym wschodzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Przed południem, w obszarach występowania mgieł, zachmurzenie całkowite. Lokalnie mgły, ograniczające widzialność do 100 metrów i utrzymujące się miejscami do godzin okołopołudniowych.

Temperatura maksymalna od 4 st. C na północnym wschodzie, około 8 st. C w centrum, do 12 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

Pogoda w Warszawie, poniedziałek 22 lutego 2021

W Warszawie w poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano możliwa mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna około 9 st. C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1013 hPa i zacznie rosnąć.

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
76
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0