Gwiazdy

Piotr Cugowski świętuje 40. urodziny

Gwiazdy

Piotr Cugowski świętuje 40. urodziny

Piotr Cugowski skończył 40 lat. Z tej okazji nagrał solową płytę „40”. Oprócz muzycznej przemiany, artysta przeszedł również wielką metamorfozę. Piotr schudł, inaczej się ubiera, nosi dużo biżuterii i makijaż. Skąd pomysł na taką zmianę wizerunku?

Odmieniony Piotr Cugowski

Piotr Cugowski do tej pory był związany z zespołem Bracia, w którym gra razem z Wojciechem Cugowskim. Muzyk postanowił spróbować swoich sił również solo. Za muzykę odpowiada Jan Borysewicz, tekst do utworu napisał Tomasz Organek, z którym Piotrek współpracował jeszcze przy dwóch tekstach na „40”.

Jak zdradził jakiś czas temu Mateuszowi Hładkiemu, z okazji 40. urodzin postanowił zrobić sobie prezent i nagrać solową płytę.

Jest to album, który powinienem nagrać już dawno temu, ale trzeba było czekać na odpowiedni czas i to jest teraz. Ta decyzja była przemyślana, jak chcę wyjść z pierwszą płytą, mam nadzieję, że nie ostatnią. Po pierwszej płycie siadam od razu do drugiej. Będę chciał wydać w krótkim czasie dwa albumy.

Przyjaciele mówią o nim, że Piotr został urodzony do tego, by być na scenie.

Co ciekawe, ogromną pasją Piotra Cugowskiego jest motoryzacja. Z okazji 40. urodzin, jego żona Eliza Tokarczyk przygotowała mężowi niespodziankę jaką była przejażdżka z kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem.

Zobaczcie jak mu poszło!


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
88
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
14.09.2020
Ania Sendel
Piotr Cugowski Bracia