Newsy

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są już po ślubie

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Newsy

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są już po ślubie

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są już po ślubie. Swój ślub dziennikarka przez długi czas utrzymywała w tajemnicy. Uroczystość odbyła się w RPA.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są już po ślubie

Prezenterka na łamach magazynu "Twój Styl" potwierdziła, iż nie jest już stanu wolnego. Omenaa Mensah została żoną Rafała Brzoski, a uroczystość miała miejsce w Afryce. Jak twierdzi dziennikarka:

Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy. Tworzymy rodzinę patchworkową. Mąż ma z pierwszego związku dwie superdziewczynki, ja mam Vaneskę, a łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - ma jasną skórę i blond afro. Skończył dwa lata.

Więcej:

Omenaa Mensah już po ślubie

Omenaa i Rafał poznali się przy okazji zbierania środków na szkołę w Ghanie.  W wywiadzie prezenterka wypowiedziała się również na temat związku z Rafałem:

Na wielu płaszczyznach się zgadzamy, myślę, że patrzymy w tym samym kierunku. Jesteśmy w takim wieku, że dokładnie wiemy, czego nie chcemy. Takich dwóch ludzi się spotyka, zaczyna rozmawiać i po chwili już wiedzą, że dalej fajnie byłoby pospacerować razem.

W tym wyjątkowym dniu zakochanym towarzyszyli rodzice dziennikarki, a cała uroczystość była kameralna i romantyczna.


Zobacz film: Byli w podróży poślubnej 1405 dni. Źródlo: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
92
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0