Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska o pracy na planie serialu „Motyw”. Czy syn aktorki był zaskoczony jej metamorfozą?

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska o pracy na planie serialu „Motyw”. Czy syn aktorki był zaskoczony jej metamorfozą?

Już dzisiaj na antenie TVN pierwszy odcinek produkcji „Motyw” z Małgorzatą Kożuchowską i Agnieszką Grochowską w rolach głównych. Na planie zdjęciowym spotkała się z nimi Kinga Burzyńska, która zapytała serialową Luizę Porębską o jej metamorfozę.

„Motyw” – o czym jest?

„Motyw” jest najnowszym serialem kryminalnym TVN-u, w którym nie zabraknie kłamstwa, pozorów i miłosnego trójkąta. Uwikłana w niego jest trójka bohaterów: Luiza, Maks oraz „Czarna”. Punktem wyjścia fabuły jest zbrodnia – w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny. podczas której ranne zostaje małżeństwo Porębskich. Śledztwo w tej sprawie zostaje przydzielone Pawłowi Szulcowi. Czy uda mu odkryć prawdę? 

„Motyw” – obsada

Serial „Motyw” przyciąga prawdziwie gwiazdorską obsadą. W głównych rolach zobaczymy: Małgorzatę Kożuchowską (Luiza Porębska), Agnieszkę Grochowską (Anna „Czarna” Czarnecka) i Michała Czerneckiego (komisarz Paweł Szulc). W męża Luizy - Marcina „Maksa” Porębskiego - wciela się Andrzej Konopka. Nie zabraknie też kreacji aktorskich Olgi Bołądź, Andrzeja Ferencego, Magdy Walach czy Bartłomieja Kotschedoffa.

„Motyw” – kiedy i gdzie oglądać?

Premiera produkcji na antenie TVN-u rusza dzisiaj (3.03) o godzinie 21.30. Wszystkie 10 odcinków serialu w reżyserii Pawła Maślony może już też obejrzeć w serwisie Player.

Nowy wygląd Małgorzaty Kożuchowskiej

Wcielająca się w postać Luizy Porębskiej Małgorzata Kożuchowska na planie zdjęciowym pokazała zupełnie nowy wizerunek. Za każdym bowiem razem do jej włosów doczepiane pasma włosów. Aktorka, na co dzień nosząca krótką fryzurę, nie ukrywa, że było to dla niej interesujące doświadczenie.

Zamykam oczy, jak siadam na fotel charakteryzatorski. Kiedy je otwieram, już jestem kimś innym. To jest wspaniałe

- powiedziała w rozmowie z Kingą Burzyńską.

Choć z takimi puklami mogłaby chodzić przez wiele tygodni, po każdym zakończeniu zdjęć zdejmowała je i ponownie doczepiała innego dnia. Powodem takiej decyzji była jej troska o syna, któremu nie chciała fundować szoku nową fryzurą.

Udana współpraca na planie

Ze względu na wątek miłosnego trójkąta głównych bohaterów, Małgorzata Kożuchowska wiele czasu spędziła z Agnieszką Grochowską. Serialowa „Czarna” ma poczucie, że swoją koleżanką z planu zna się już dawno. Teraz jednak odkryła jej zupełnie nowej cechy.

Jest spontaniczna, gotowa na zmiany, otwarta

- wymieniła w rozmowie z Kingą Burzyńska.

Małgorzata Kożuchowska przypomniała, że z Agnieszką Grochowską spotykały się głównie na zdjęciach próbnych i nie miały raczej okazji zdziałać wiele razem. Udało się to podczas nagrywania „Motywu”. Współpraca między nimi układała się znakomicie, że scenarzyści zaczęli nawet dopisywać obu paniom kolejnej wspólnej sceny.

W środku skomplikowanej relacji

Andrzej Konopka wcielił się w „Motywie” w postać Maksa Porębskiego – męża Luizy. Jednak nie wszystko jest takie proste w ich relacji.

Okazuje się, że nie tylko jest jej mężem, ale wraz ze swoją przyjaciółką, którą gra Agnieszka, tworzą taki trójkąt przyjacielsko-erotyczno-miłosny, dziwny, powikłany

- wyjaśnił aktor reporterce Dzień Dobry TVN.

Zaznaczył przy okazji, że jego bohater nie wychodzi na tym wszystkim dobrze, więc powinien się skupić tylko na jednej z nich.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
84
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0