Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Sieć obiegły zdjęcia nieszczęśliwego wydarzenia 

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Sieć obiegły zdjęcia nieszczęśliwego wydarzenia 

Małgorzata Kożuchowska we wtorek uległa wypadkowi. Późny wieczór i fatalne warunki pogodowe nie sprzyjały kierowcom. Jak donosi jeden z portali, biały jaguar aktorki zderzył się z mercedesem. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał. 

Wypadek Małgorzaty Kożuchowskiej

We wtorkowy wieczór Małgorzata Kożuchowska były jedną z uczestniczek wypadku drogowego. Na facebookowym profilu Wawa Hot News pojawiła się informacja, że w okolicach godziny 22:00 przy Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej, biały jaguar zderzył się z mercedesem.

Choć wydarzenie z pewnością przysporzyło aktorce wiele stresu, na szczęście nikomu nic się nie stało. Zarówno Małgorzata, jak i drugi kierowca nie odnieśli żadnych obrażeń.

 Uszkodzonych zostało kilka słupków oddzielających chodnik od jezdni 

- podaje Wawa Hot News 24.

Małgorzata Kożuchowska winna kolizji

Według informacji przekazanych przez policję winna kolizja była osoba kierująca jaguarem. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji przyznał, że właścicielka samochodu została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł, a do jej ewidencji zostało przypisanych 6 punktów karnych.

Mimo stresującej sytuacji Małgorzata zachowała spokój, a po wszystkim zgodziła się nawet zrobić zdjęcie ze swoim fanem.

Wspomnianą serdeczność pokazała również, ściskając się z kierowcą mercedesa, z którym miała kolizję, a także dziękując patrolowi policji, który rozliczał to zdarzenie 

- czytamy na profilu Wawa Hot News 24.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0