Dzień Dobry Extra

Nowości wiosenne w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry Extra

Nowości wiosenne w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN otwieramy wiosenny sezon, w którym pojawi się kilka nowości. Jakie cykle zobaczą nasi widzowie? Kto je poprowadzi?

Wiosenne nowości w Dzień Dobry TVN poprowadzą:

Dawid Kozioł – co dwa tygodnie, w poniedziałki będzie przestawiać gadżety. Ale nie będą to zwykłe urządzenia pomagające w codziennych czynnościach. Dawid przedstawi gadżety, dzięki którym zatroszczymy się też o nasze środowisko.

Karolina i Maciej Szaciłło – co dwa tygodnie w piątki pokażą nam życie w zgodzie z naturą. Nie będzie to tylko kuchnia, ale również wszystkie przydatne patenty, łatwe do wykorzystania przez każdego.

Zobacz także:

Wszystko zaczyna się od Dzień Dobry! To program, który nadaje ton porankom

Marcin Kostrzyński – przyrodnik będzie naszym reporterem w lesie. Poznamy życie wilków, ale także innych mieszkańców lasów.

Lara Gessler – wyłowi dla nas smaki lokalnych jadłodajni i nie tylko. Odwiedzi całą Polskę i przedstawi ulubione miejsca. Ale Lara nie będzie tylko naszym reporterem, co środę poprowadzi także kuchnię w Dzień Dobry TVN.

Barbara Pasek – Basia rusza z gwiazdami w ich rodzinne strony. Zobaczymy między innymi, gdzie chodziły na wagary.

Łukasz Skop – Łukasz razem z widzami skopie ogródki. Pokaże, co i kiedy siać, obsadzać i uprawiać. Dzięki niemu ogrodnictwo stanie się proste!

L.U.C ze swoją partnerką Justyną Posadzy nadadzą tempo naszym wydaniom weekendowym - w cyklu "Mile widziane" zwiedzają trzy gorące amerykańskie stany-Kalifornię, Nevadę i Arizonę. Podczas wymarzonej trasy, przemierzanej kamperem pokażą nam subiektywny dziennik z podróży.

Zobacz też: Iza Janachowska. Czy przyszła mama planuje urlop macierzyński? >>>

Co sądzisz o tym artykule?
7
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0