Rozrywka

Big Brother. Nowe osoby w domu Wielkiego Brata?

Rozrywka

Big Brother. Nowe osoby w domu Wielkiego Brata?

Program "Big Brother" kolejny raz dostarczył widzom emocji. Dom wielkiego Brata opuściła Ewa, która sama podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w reality-show. Do programu zaś dołączy nowa osoba. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kandydatów: Sandrę Mendelowską, Bartłomieja Czocharę oraz Ewelinę Puzio. Które z nich wejdzie do programu?

Coraz większe emocje

We wtorek z Domu wielkiego Brata wyszła Ewa. Była to decyzja na własne życzenie. Jej decyzja była podyktowana tym, że dom opuściła Natalię, w której jak twierdzi Ewa, się zakochała. Niestety Natalia po tym co zobaczyła w tv (Ewa miała romans z Kamilem) dała dziewczynie"kosza".

Miejsce Ewy zajmie nowa osoba. W studiu Dzień dobry TVN gościliśmy kandydatów do domu Wielkiego Brata. Są to: Sandra Mendelowska, Bartłomiej Czochara oraz Ewelina Puzio.

Cała trójka od razu po naszym programie wchodzi do Sekretnego Pokoju (będzie można to śledzić na streamie). A dziś wieczorem, podczas „Big Brother Arena” dowiemy się kto z nich zostanie w domu na dłużej.

Kim są kandydaci do Domu Wielkiego Brata?

  • Sandra Mendelowska – 22 –letnia studentka AWF. Trenuje pływanie i biegi na 100 metrów. Jest trenerem personalnym. Jest singielką, otwartą na nowe propozycje.
  • Bartłomiej Czochara - 34-letni strażak szukający nowych wyzwań.
  • Ewelina Puzio – 22-letnia właścicielka firmy transportowej z robotami ziemnymi. Do programu chciałaby wejść, bo lubi jak coś się dzieje.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
85
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0