Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - nowa energia w Dzień Dobry TVN. "Lekki stres przeplata się z podekscytowaniem"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - nowa energia w Dzień Dobry TVN. "Lekki stres przeplata się z podekscytowaniem"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN wiosną rusza z nową dawką energii. Zmieni się nie tylko czas programu- startujemy od 8.00, ale także pojawią się nowe twarze. Już niebawem program poprowadzą – Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski!  W studiu rozmawialiśmy o stojących przed nimi wyzwaniach. Jak czują się w nowej roli?

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Wraz z wiosenną ramówką ogłoszono nowe wiadomości. Od marca nową energię na kanapy Dzień Dobry TVN wnosić będą: Paulina Krupińska-Karpiel, modelka i prezenterka oraz Damian Michałowski, dziennikarz, którego od 10 lat możemy słuchać w Radiu Zet.

To było bardzo spontaniczne, my do samego końca nie widzieliśmy, po co tu przychodzimy. Był telefon do nas, że zapraszamy na zdjęcia próbne do Dzień Dobry TVN, ale po co te zdjęcia próbne? Słyszałem: „może jakiś nowy cykl”

  – powiedział Damian.

Jak się okazało, Damian i Paulina typowani byli na nową parę prowadzących. Dziennikarz przyznał, że już podczas rozmowy z dyrektorem Miszczakiem, kiedy wiedział, że poprowadzi poranny program, dopytywał się, kto będzie jego drugą połówką. Dyrektor w sekrecie zdradził Damianowi, że najprawdopodobniej będzie to Paulina Krupińska-Karpiel, prosił jednak o dyskrecję, ponieważ jeszcze nie zdążył zapytać się modelki o zdanie.

Ja nawet o tym nie myślałam, nawet nie marzyłam. Jestem cały czas w szoku. Wczoraj miałam problem, żeby zasnąć z emocji. Spotkaliśmy się z dużą sympatią, dostaliśmy tyle wiadomości od ludzi

–powiedziała Paulina

Czego nowi prowadzący obawiają się najbardziej?

Prowadzenie programu na żywo to duże wyzwanie i odpowiedzialność. Jak w nowej roli czują się Paulina i Damian. Czy towarzyszy im lekki stres?

Jest lekki strach, lekki stres, to wszystko przeplata się z takim podekscytowaniem. To jest właśnie ta fantastyczna mikstura, bo jeżeli nie będziemy się stresować przed przyjściem tutaj, to uważam, że ta robota nie będzie miała najmniejszego sensu, bo wtedy wpadniemy w rutynę. Co jest najbardziej niebezpieczną rzeczą w tym zawodzie 

– wyznał Damian.

Paulina przyznała natomiast, że nie może doczekać się żywych emocji i pierwszych spotkań z ludźmi.

Czekam też na te emocje na żywo. Tutaj każda emocja jest jeden do jednego, nie ma ściemy, nie da się tego cofnąć. To jest z jednej strony bardzo stresujące, ale też ekscytujące 

– dodała.

Reakcja najbliższych

Rodzina Damiana i Pauliny z pewnością jest dumna z sukcesu najbliższych. Choć Paulina w żartobliwy sposób zdradziła, że zarówno w jej przypadku, jak i Damiana, pierwsze pytanie, jakie padło ze strony partnerów brzmiało: Kto będzie dzieci odprowadzał do przedszkola?

Nowi prowadzący z pewnością znajdą dobre rozwiązanie, a swoim małym dzieciom sprawią wielką frajdę, gdy pokażą się na ekranie.


Nowe formaty w Dzień Dobry TVN

Oprócz nowych prowadzących wiosną zobaczycie w naszym programie nowe cykle. Codziennie będziemy pokazywać metamorfozy widzów Dzień Dobry TVN, którzy zgłosili się przez formularz na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy pod tym adresem. W „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów.

„Co z tego wyrośnie?” to druga nowość w Dzień Dobry TVN. Nasz program będzie miał swoją działkę, na której wiosną posadzimy nasiona, a jesienią zbierzemy plony. W cyklu ogrodniczym znajdziecie porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz wskazówki, jak prowadzić własny „warzywniak”.

„Sama to ogarniesz!” to cykl, który szczególnie zainteresuje „Zosie-samosie” i wszystkie nasze widzki, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka i śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z narzędzi typu kombinerki oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby i przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie za to można poznać różne sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. O ciekawych pomysłach powiemy w „Świecie według Tadka”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
66
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0