Newsy

Nie żyje Paweł Luciński, dziennikarz radia Gdańsk. Policja wykluczyła morderstwo

Policja

artolympic/Getty Images

Newsy

Nie żyje Paweł Luciński, dziennikarz radia Gdańsk. Policja wykluczyła morderstwo

Policja

artolympic/Getty Images

Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński. Jego ciało znaleziono w mieszkaniu a gdańskiej Żabiance. Prokuratura podejrzewała, że został zamordowany. Wyniki sekcji zwłok nie potwierdziły początkowych podejrzeń. Jak się okazało, mężczyzna zmarł z powodu choroby.

Aktualizacja 1 lipca 2019:

Wstępne wyniki sekcji zwłok, przeprowadzonej w poniedziałek, 1.07.2019 r. , wskazują na to, że śmierć Pawła Lucińskiego, dziennikarza Radia Gdańsk, nastąpiła z przyczyn chorobowych. Nie potwierdziły się wcześniejsze podejrzenia policji, że mogło dojść do przestępstwa.

Nie żyje Paweł Luciński

W sobotę ok. 19.15 policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na Żabiance znaleziono zwłoki 49-letniego mężczyzny. Okazało się, że jest nim dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński.

Oględziny przeprowadzone na miejscu zdarzenia ujawniły ranę na plecach mężczyzny.

Jak podaje RMF, śledczy zatrzymali w sprawie 34-letnią kobietę, która miała mieć partnerskie relacje z dziennikarzem. Sprawa jest prowadzona w kierunku zabójstwa.

Kim był dziennikarz Paweł Luciński?

O śmierci Pawła Lucińskiego poinformowało Radio Gdańsk, z którym dziennikarz współpracował od 1997 roku. Jego koledzy napisali:

Znany był przede wszystkim z audycji Muzyczna Strefa Radia Gdańsk, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. Był skarbnicą wiedzy muzycznej. Na przestrzeni lat relacjonował najważniejsze wydarzenia muzyczne oraz przeprowadzał wywiady z wybitnymi artystami. Był wielkim fanem U2 i The Beatles.

Zobacz film: Polacy w Londynie niesłusznie skazani na dożywocie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
95
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0