Gwiazdy

Nergal opublikował nagranie ze szczepienia. Artysta apeluje do fanów: "Zaszczepcie się, tak szybko jak możecie"

Adam Nergal Darski

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Nergal opublikował nagranie ze szczepienia. Artysta apeluje do fanów: "Zaszczepcie się, tak szybko jak możecie"

Adam Nergal Darski

Tomasz Urbanek/East News

Adam "Nergal" Darski przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19. Relacją z gabinetu lekarskiego podzielił się w mediach społecznościowych, a przy okazji zaapelował do internautów. "Pokonajmy tego wirusa raz na zawsze!" – pisał.

Nergal zaszczepił się przeciwko COVID-19

Adam "Nergal" Darski apeluje do fanów o zachowanie rozsądku w dobie pandemii. Niestety w marcu ponownie odnotowano wzrost zakażeń, a o chorobie poinformowali m.in. Andrzej Piaseczny, Lara Gessler i Agnieszka Włodarczyk. Zgodnie z ustaleniami rządu, od 20 marca do 9 kwietnia w całym kraju zostaną przywrócone obostrzenia. Choć rozwiązanie to może pomóc w ograniczeniu liczby zachorowań, wiadomość ta nie napawa optymizmem pracowników wielu branż, którzy ponownie pozbawieni zostaną pracy i środków do życia.

Popularne osoby zwracają się więc do fanów, aby ci nie bali się szczepień. Przyjęcie dwóch dawek preparatu może znacząco obniżyć liczbę zachorowań w kraju, a my szybciej wrócimy do normalności. Swoimi przemyśleniami w sieci podzielił się także Adam "Nergal" Darski. 

Nergal promuje szczepienia

Adam "Nergal" Darski dołączył do grona gwiazd, które zostały już zaszczepione. Na Instagramie artysta opublikował nagranie, na którym przyjmuje szczepionkę przeciwko COVID-19, a także wygłasza własną opinię na temat samego zabiegu. Jak przyznał, przyjęcie preparatu jest bezbolesne, a może bardzo dużo zmienić.

Mamy dość tego lockdownu i obostrzeń, więc zaszczepcie się, tak szybko jak możecie. Pozostańcie silni 

– powiedział podczas nagrania. 

Wideo nagrane w gabinecie lekarskim Nergal opatrzył wymownym komentarzem.

- Nie słuchajcie koronawirusowych id***ów i przyjmujcie szczepionkę, tak szybko, jak będzie to możliwe. Pokonajmy tego wirusa, raz na zawsze! - napisał pod postem. 

Fani dyskutują o szczepieniach

Fani pod postem pozostawili wiele komentarzy. Jedna z internautek zainteresowała się, faktem, że Adam mimo młodego wieku otrzymał już szczepionkę, podczas, gdy starsi ludzie wciąż czekają.

- Jesteś młody skąd szczepionka? - czytamy. 

Z odpowiedzią pospieszyła inna fanka, która wyjaśniła, że osoby, które znajdują się w grupie ryzyka, mogą szczepić się dużo wcześniej niż pozostali, zdrowi obywatele. Przypominamy, że Adam Darski w 2010 roku walczył o życie. Artysta, u którego zdiagnozowano białaczkę, przeszedł przeszczep szpiku kostnego.

Długa kolejka do punktu pobory wymazów we Wrocławiu. Gwałtownie rośnie liczba zakażonych COVID-19

Zobacz także:

Nergal skazany za obrazę uczuć religijnych. Grzywna jest wysoka

Akt oskarżenia przeciwko Nergalowi. Co zarzuca mu prokuratura?

Adam "Nergal" Darski o szczepieniach: "Dlaczego nie słuchać nauki i lekarzy?"

Co sądzisz o tym artykule?
75
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0