Nergal

  Nergal

  Nergal może mieć kłopoty. Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia. Zarzuca muzykowi, że obraził uczucia religijne czterech osób, stawiając but na wizerunku Matki Boskiej. Śledztwo wszczęto po zawiadomieniach od przedstawicieli Ordo Iuris i Towarzystwa Patriotycznego.

  Łukasz Radwan, dziennikarz, promotor i znawca sztuki, jest również twórcą wyjątkowej biżuterii. Wraz ze złotnikiem Robertem Szklarskim, w swojej pracowni, wytwarzają niepowtarzalne ozdoby np. sygnety, klamry do pasków lub ekskluzywną biżuterię. Co o ich biżuterii myśli Nergal?

  Paweł "Biba" Binkiewicz, jak na brodacza przystało, wraz z kamerą Dzień Dobry TVN udał się na sesję zdjęciową zorganizowaną przez innego brodacza - muzyka Adama "Nergala" Darskiego. Skąd wzięła się moda na brody? Ile czasu zajmuje Nergalowi pielęgnacja jego brody? Mogliśmy również podejrzeć, jak znani brodacze współpracują z aparatem Lidii Popiel. Czy Biba załapał się na zdjęcie?

  Od roku Adam Darski mieszka w Sopocie. Muzyk stworzył tu nowe miejsce. Czym jest "Libacja"? Dlaczego Nergal chciał mieć swój własny klub? Kto może tu przyjść? Czy w nawale obowiązków Adam Darski będzie miał czas na prowadzeniu biznesu w Sopocie?

  Od samego początku Stanisława Myszkowskiego ciągnęło do przerabiania i ulepszania maszyn. W 2012 r. założył własną firmę Game Over Cycles. Motocykle zbudowane przez GOC zdobywają wiele nagród na całym świecie. We współpracy z zespołem Behemoth, a w szczególności liderem formacji Adamem Nergalem Darskim firma zaprojektowała kolejne dzieło: Behemoth Bike. Ostatni projekt ekipy to The Recidivist, który jest pierwszym na świecie wytatuowanym motocyklem. Ile lat miał Stanisław Myszkowski, kiedy pierwszy raz przerobił motor? Ile waży Behemoth Bike? Jak długo przerabia się motocykle? Gościem Dzień Dobry był Stanisław Myszkowski.

  Z pewnością ta wiadomość zelektryzowała świat medialny. Nikt bowiem nie spodziewał się, że to on, słynący z niszczenia Pisma Świętego, zakasa rękawy, założy fartuch i weźmie się do... strzyżenia brody. Pewnie wiele osób słysząc to po raz pierwszy, uznało tę wiadomość za żart. Jednak byli w błędzie. Nergal postanowił zostać golibrodą. Jak do tego doszło? O tym Adam Darski opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Zapraszamy na sylwestrowy poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: Mikołaj Rey i przepis na wystrzałową jagnięcinę. Filip Chajzer sprawdzi, jak przy pomocy komputera stać się młodym, pięknym i zgrabnym. Sprawdzimy także, jakie zagrożenia płyną z kosmosu - czy ludzkośc może wyginąć jak dinozaury? Spotkamy się z Anną Dereszowską, Dorotą Gardias, Przemysławem Cypryańskim i wieloma innymi gwizdami. Startujemy rano - o 8:00! :)

  Dlaczego Szymon Bobrowski chudnie w oczach? Czy dostanie telekamerę i czym zajmuje się wspólnie z Adamem "Nergalem" Darskim? Z pochłoniętymi pracą nad nowym projektem: Szymonem Bobrowskim i "Nergalem" spotkała się Kinga Burzyńska.

  Trzy dziewczyny w geście uwielbiania dla zespołu Behemoth i Adama "Nergala" Darskiego postanowiły do jednego z utworów tej grupy nakręcić teledysk. Aneta Cybulska, Izabela Iskierka oraz Katarzyna Wójcik były naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Skąd pomysł na taniec przy muzyce heavy-metalowej?

  Na scenie Dzień Dobry TVN "hałasował" zespół Dolls Insane. W ich teledysku "Tory" wystąpił goscinnie Nergal! Podoba się Wam ten "hałas"?

  Zobaczcie pierwsze spotkanie Adama "Nergala" Darskiego z Grzegorzem Kajtą, dawcą szpiku, który uratował mu życie.

  Pomimo, że to właśnie Nergal jest najpopularniejszym przedstawicielem tego rodzaju stylu życia, nie jest jego prekursorem. Przed nim byli inni. Ich właśnie gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN: Ireneusz Loth z zespołu KAT, lider zespołu Vader Piotr Wiwczarek, Jarek Szubrycht, dziennikarz muzyczny z zespołu Lux Occulta oraz Patryk Zwoliński, wokalista zespołu Blindead. Jacy naprawdę są ludzie, którzy kryją się za ćwiekami, percingiem, mrocznymi strojami i demonicznymi występami? Zobacz prawdziwe oblicze "metalowców"?

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Lekarze", a tam spotkała się m.in. z Marcinem Perchuciem. Ile z jogina jest w Marcinie Perchuciu? Dlaczego nie można ćwiczyć jogi, gdy ma się gorączkę?

  Za kilka dni w sprzedaży pojawi się książka Adama "Nergala" Darskiego "Spowiedź heretyka". Dlaczego Nergal zdecydował się na taką spowiedź? - Czemu nie zamknąć mojego światopoglądu w jakiejś dłuższej formie - powiedział Agnieszce Jastrzębskiej. Czy Adam Darski ma jakąś misję do spełniania? Co zdradza w książce? Czy pisze o swoich partnerkach? Co myśli o instytucji małżeństwa?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odkryła, jakie Nergal ma plany na wakacje, dlaczego Natalia Lesz mieszka z przyjacółką oraz czy Miss Polonia 2011 i Miss Polonia 2012 są bliźniaczkami?

  Zrobiło się o niej ostatnio głośno nie dlatego, że śpiewa, a dlatego, że podobno związana jest z Nergalem i, że zrobiła wspólnie z Weroniką Rosati kontrowersyjny teledysk, w którym obie się całują. Czy wstydzi się swojego występu w programie X-Factor, w którym jurorzy dali jej trzy razy "nie"? Czy rzeczywiście umie śpiewać? Czy Pati jest nową dziewczyną Nergala? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Takie rewelacje wyjawiła w programie Dzień Dobry TVN Dominika Zasiewska, znana z roli "Wodzianki" w programie Kuby Wojewódzkiego. Plotki o jej związku, najpierw z Wojewódzkim, a potem z Nergalem, podsycały w ostatnich dniach ciekawość opinii publicznej. O Dominice Zasiewskiej zrobiło się głośno, gdy pokazała w programie Kuby piersi, a później, gdy publicznie pocałowała Adama Darskiego. Dlaczego to zrobiła i, dlaczego jest z siebie dumna? Co na to jej rodzice? Czyją dziewczyną chciałaby być?

  Na scenę, po ciężkiej chorobie, oficjalnie powrócił Adam „Nergal” Darski. W ostatni piątek, w warszawskiej Stodole, po długiej przerwie, odbył się pierwszy koncert zespołu „Behemoth”. Co dzieje się podczas takiego koncertu? Jak reaguje na wielki medialny szum wokół własnej osoby? Czy Adam zmienił się po chorobie? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która wybrała się na ich koncert i spotkała się z Adamem Darskim.