Gwiazdy

Nagrody dla najbardziej wpływowych kobiet. Kozidrak, Minge i Przetakiewicz

Gwiazdy

Nagrody dla najbardziej wpływowych kobiet. Kozidrak, Minge i Przetakiewicz

Byliśmy z kamerą na rozdaniu nagród tygodnika „Wprost” dla najbardziej wpływowych kobiet biznesu i show-biznesu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała nagrodzone gwiazdy, czy rzeczywiście czują się wpływowymi kobietami.

Kapituła jury przyznała nagrody kobietom, które osiągnęły sukces w biznesie i działalności społecznej. Laureatkami plebiscytu zostały: Beata Kozidrak, Ewa Minge oraz Joanna Przetakiewicz. Czy nagrodzone czują się kobietami wpływowymi?

Od jakiegoś czasu to czuję, ale to jest piękne uczucie, bo dawać komuś siłę, pomagać poprzez taką małą formę literacką, jaką jest piosenka. Ja mam na to dowody, może kiedyś napiszę książkę o tym? To są niezwykłe historie ludzie, którym moje piosenki, teksty pomogły w życiu.

- przyznała Beata Kozidrak.

>>>Zobacz też: "Być jak Beata"... Kozidrak! Spektakl inspirowany twórczością.

Czuję, że rzeczywiście mam wpływ, że ktoś tam mnie słucha. To jest też ogromna odpowiedzialność, która na mnie ciąży. Opowiadam często moje życie. To jest historia małej dziewczynki, która pochodzi z małej miejscowości i w życiu wiele osiągnęła, ale też po drodze wiele razy się wywróciła. Staram się wykorzystywać to nazwisko w dobrym celu.

- dodała Ewa Minge.

>>>Zobacz też: Paryski pokaz Ewy Minge.

Czuję się kobietą wpływową w taki organiczny sposób wśród swoich dziewczyn, wśród Ery Nowych Kobiet. Tam się naprawdę czuję kobietą wpływową, bo wiem, że autentycznie mam na coś wpływ.

- zaznaczyła Joanna Przetakiewicz.

Zobacz też:

Joanna Przetakiewicz i jej ogólnopolska rewolucja kobiet.

To jest Era Nowych Kobiet! Poznaj program Joanny Przetakiewicz.

Co sądzisz o tym artykule?
74
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0