Rozrywka

Magda Gessler w Szczecinku. Czy uda jej się odmienić "Zamek" dla elit?

"Kuchenne rewolucje" Magda Gessler w Szczecinku, sezon 21., odcinek 15.

Rozrywka

Magda Gessler w Szczecinku. Czy uda jej się odmienić "Zamek" dla elit?

"Kuchenne rewolucje" Magda Gessler w Szczecinku, sezon 21., odcinek 15.

Tym razem w ramach "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler pojechała do restauracji "Zamek" w Szczecinku. Lokal miał opinię drogiego miejsca przeznaczonego jedynie dla elit. Czy udało się zmienić renomę "Zamku" i stał się on bardziej przystępny dla mieszkańców?

"Zamek" w Szczecinku

W Szczecinku nad jednym z jezior znajduje się Zamek Książąt Pomorskich. To właśnie tam powstała restauracja "Zamek", która miała opinię drogiego miejsca przeznaczonego jedynie dla elit. Nowy właściciel Rafał, który swoją przygodę z gastronomią rozpoczynał od baru szybkiej obsługi z kebabem, postanowił przejąć znaną w okolicy restaurację. Chciał zmienić opinię na jej temat, ale skończyło się jedynie na niewielkich korektach w karcie.

Mimo że dania z karty serwowane były iście po królewsku, lokal wciąż świecił pustkami. Wysokie ceny często zimnych potraw tym bardziej odstraszały od "Zamku". 

W tej restauracji jest przerost formy nad treścią

- oświadczyła Magda Gessler.

I tak restauratorce zaserwowano rosół nie do końca królewski.

Rosół królewski to on nie jest, jest on raczej pomyjowaty. Jest zimny i bez smaku

- poinformowała.

Z rybą nie było wcale lepiej, bo sandacz zamiast w brzuchu restauratorki, wylądował wypluty w serwetkę. Szef kuchni został oblany wodą, a  to dopiero początek rewolucji. 

'Kuchenne rewolucje" – gdzie obejrzeć?

Premiera odcinka programu "Kuchenne Rewolucje" o restauracji "Zamek" w Szczecinku na antenie TVN  w czwartek 12 listopada o godzinie 21:30. Przedpremierowo jest on dostępny na Player.pl

Zobacz wideo: Kuchenne rewolucje | Sezon 21 | Odcinek 15 - Szczecinek | Zwiastun

Zobacz też:

Źródło: TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0