Gwiazdy

Kto wygra Big Brothera 2019? Zwycięzca programu już jutro w studiu Dzień Dobry TVN!

Gwiazdy

Kto wygra Big Brothera 2019? Zwycięzca programu już jutro w studiu Dzień Dobry TVN!

Finał Big Brothera już dziś - w niedzielę 16 czerwca o godzinie 20.00 na antenie TVN7 zacznie się wielki finał Big Brothera. Dowiemy się, kto wygrał Big Brothera i otrzymał 100 tysięcy złotych - czyli główną nagrodę. Zwycięzcę Big Brothera będzie gościem w studiu Dzień Dobry TVN już jutro - w poniedziałek, 16 czerwca.

Zobacz też: Kto powinien wygrać Big Brothera? SONDA


Kto wygra Big Brothera? Bartek, Radek, Magda czy Igor?

W Big Brotherze zostały już tylko cztery osoby, które powalczą o zwycięstwo. A są to: Bartłomiej Boruc, Radosław Palacz, Magda Wójcik i Igor Jakubowski. Kto z nich zwycięży? Wielki finał Big Brothera odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 20.00 na antenie TVN7. Zwycięzca Big Brothera otrzyma główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Uczestnicy spędzili w Domu Wielkiego Brata aż trzy miesiące.

Kto wygra Big Brothera? Jak głosować na zwycięzcę Big Brothera?

Zwycięzca Big Brothera 2019 zostanie wyłoniony poprzez głosowanie widzów. Aby oddać głos na jednego z finalistów, należy wysłać SMS na numer 7322 z numerem uczestnika (koszt 3,69 zł z VAT).

Więcej informacji o tym jak głosować, znajdziesz >>> TUTAJ <<<


Zwycięzca Big Brothera w poniedziałek w studiu Dzień Dobry TVN

Już jutro, w poniedziałek 16 czerwca, w Dzień Dobry TVN będziemy gościć zwycięzcę Big Brothera! W studiu zdradzi nam, jak od kulis wyglądał finał, czy na końcu rywalizacja w programie była zacięta i na co przeznaczy główną nagrodę.


Kto ma szanse na wygraną w finale Big Brothera 2019? Kto według przewidywań może zdobyć główną nagrodę? Jakie są szanse Igora i Radka na wygraną? O tym porozmawialiśmy z naszymi gośćmi: Małgorzatą Ohme, ekspertem programu oraz uczestnikami, którzy już opuścili dom wielkiego brata: Łukaszem Darłakiem, Angeliką Głaczkowską i Olehem Riaszeńczewem.

Ja trzymam kciuki za Madzię. To moja przyjaciółka w programie, jest szczera, nikogo nie udaje - mówił Łukasz w studiu Dzień Dobry TVN.
Ja solidarnie jestem z Magdą - dodała Angelika.
A ja uważa, że Madzia albo Darek! - dodał Oleh.

2. edycja Big Brothera powstanie

Druga edycja Big Brothera powstanie! Reaktywacja Big Brothera okazała się sukcesem, dlatego została podjęcia decyzja o kontynuacji reality show Big Brother na antenie TVN7. Drugi sezon Big Brothera zostanie wyemitowany na antenie TVN7 oraz na platformie player.pl jesienią.


Więcej: 

Kto powinien wygrać Big Brothera?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki
Co sądzisz o tym artykule?
103
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
16.06.2019
www
łukasz super
16.06.2019
Aga
Co wywiad to Angela obstawia innego zwycięzcę
16.06.2019
Łukasz6tqy
Nicki tez ktos zmienia ?
16.06.2019
Łukasz6tqy
Oleh chyba powiedzial Radek a nie Darek ? ??
16.06.2019
err
Oleh powiedzial Madzia albo Radek... tak zadnego darka nie ma...
Rozwiń wszystkie komentarzy