Dziecko

Kiedyś wstydziła się tego, że jest samotną mamą z 6 dzieci. W 12. ciąży przestała się krępować

Aynur_sib/Getty Images

Dziecko

Kiedyś wstydziła się tego, że jest samotną mamą z 6 dzieci. W 12. ciąży przestała się krępować

Aynur_sib/Getty Images

Britni Church ma 32 lata i wraz ze swoim partnerem spodziewa się 12. dziecka. W mediach społecznościowych dzieli się migawkami ze szczęśliwego życia dużej rodziny. Choć przyznaje, że nie zawsze było tak kolorowo. W pierwszą ciążę zaszła w wieku 16 lat, a po rozwodzie została sama z szóstką dzieci. Wstydziła się tego, jednak teraz wielodzietność to jej powód do dumy.

Samotna mama z 6 dzieci 

W pierwszą ciążę Britni zaszła, gdy miała 16 lat. Zaledwie sześć dni po swoich urodzinach i tydzień po ślubie została mamą. Dla młodych rodziców początki były bardzo trudne. Doczekali się 4 dzieci: Jordana, Caleba, Jace'a i Cadence. Po urodzinach ostatniego z nich, Britni i jej ówczesny mąż  zdecydowali się na rozwód. Po fakcie okazało się, że Church zaszła w kolejną ciążę. 

Młoda kobieta musiała zmierzyć się z rzeczywistością życia samotnej matki z szóstką dzieci. Dziś w mediach społecznościowych otwarcie dzieli się swoimi doświadczeniami. Jak wspomina, obawiała się, że posiadanie tak licznej gromadki dzieci było "czymś złym". Wstydziła się tego i zawsze podkreślała, że wszystkie jej pociechy mają tego samego ojca. 

Britni Church i jej wielodzietna rodzina

Przez 3 lata Britni sama zajmowała się wychowywaniem dzieci. Wszystko zmieniło się, gdy w 2014 r. poznała swojego obecnego partnera. Rodzina znów zaczęła się powiększać. Na świat przyszly m.in. trojaczki - Oliver, Asher i Abel. O

Teraz Britni jest w ciąży po raz 12. Jej  najstarsze dziecko ma zaś 25 lat. Ona sama przestała wreszcie wstydzić się tego, jak dużą ma rodzinę. Wprost przeciwnie - jest dumna z jej wyjątkowości. 

Zobacz wideo: Dlaczego w Krynkach rodzi się mało dzieci?

Zobacz też:

Małżonki braci z zespołu Pectus recenzują ich piosenki. Tomek Szczepanik: "To kobiety rządzą światem"

"Elegancja Francja" - na czym polega styl Francuzek i dlaczego tak bardzo nas fascynuje? 

Wiosenne porządki w szafie. Jak się do nich przygotować?

Źródło: e-dziecko.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0