Gwiazdy

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach związku

Katie Holmes

Katie Holmes

Gwiazdy

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach związku

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach związku. Wszystko wskazuje na to, że nie są to kolejne plotki na temat związku tej tajemniczej pary. 

Katie Holmes i Jamie Foxx nigdy nie afiszowali się swoim związkiem, zawsze pozostawali w ukryciu. Nie opowiadali o swoim związku publicznie, a fotografom jedynie kilka razy udało się ich ująć na wspólnym zdjęciu.  

Para była razem przez sześć lat. Plotki o rozpadzie ich związku  nasiliły się, gdy w ubiegły weekend w Los Angeles Jamie Foxx był widziany w klubie z wokalistką Selą Vave. Tę informację potwierdził Page Six.


Katie Holmes i Jamie Foxx nie wydali wspólnego oświadczenia o rozstaniu. Para zakończyła związek po cichu. Do rozstania doszło kilka miesięcy temu, jeszcze przed wakacjami. Jak podaje portal elle.pl: 41-letnia gwiazda przyznała się przyjaciołom, że nie jest już z Foxxem. Katie Holmes ujawniła tę informację podczas kolacji w nowojorskiej restauracji La Esquina. „To co robi Jamie, to jego sprawa - nie jesteśmy razem od miesięcy” - miała wtedy powiedzieć. Niektóre źródła podają, że para nie jest ze sobą już od maja, ale Katie Holmes i Jamie Foxx byli razem na Met Gala 2019, która odbyła się 8 maja 2019. 

>>> Zobacz też: 

Zofia Zborowska wyszła za mąż! Wybrankiem jej serca jest Andrzej Wrona

Katie Holmes ukrywała związek z Jamiem Foxxem 

W 2012 Katie Holmes postanowiła zakończyć swój związek  z Tomem Cruise'em. Niedługo po rozstaniu z mężem, Katie zaczęła spotykać się Jamiem Foxxem - przyjacielem byłego męża. Para robiła wszystko, aby ich związek pozostał w tajemnicy, aby o ich relacji nie zaczęły rozpisywać się media. Taki stan rzeczy był wynikiem klauzuli o nieupublicznianiu nowego związku, jaką Katie podpisała podczas rozwodu. Jej nowy związek musiał pozostać tajemnicą przez okres pięciu lat od oficjalnego uzyskania statusu rozwódki. Dopiero w 2018 roku pojawili się oficjalnie razem, a było to na gali Clivea Davisa. 

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Romantyczny związek ze stażem. Czy to w ogóle możliwe? Źródło: Dzień Dobry TVN.Co sądzisz o tym artykule?
85
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0