Gwiazdy

"Boję się naturalnego porodu!" Joanna Krupa podjęła decyzję, jak urodzi pierwsze dziecko

Joanna Krupa

Fot. Instagram Joanny Krupy

Gwiazdy

"Boję się naturalnego porodu!" Joanna Krupa podjęła decyzję, jak urodzi pierwsze dziecko

Joanna Krupa

Fot. Instagram Joanny Krupy

Joanna Krupa w maju 2019 roku na kanapie Dzień Dobry TVN ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz modelka zdradziła kolejne szczegóły jej ciąży - Krupa zdecydowała się na poród w domu - tak oznajmiła w rozmowie z Galą. To nie wszystko, Joanna Krupa powiedziała wprost, że zamierza zatrudnić opiekunkę, która pomoże jej w pierwszych miesiącach w opiece nad maleństwem.

Zobacz też: Joanna Krupa w ciąży! Zna płeć dziecka? Czy widać już brzuszek? [GALERIA]


Joanna Krupa już niebawem zostanie mamą. Gwiazda zdradziła na kanapie Dzień Dobry TVN pod koniec maja 2019 roku, że razem z Douglasem Nunesem spodziewają się dziecka. Modelka już teraz zaczyna planować poród, a następnie pierwsze miesiące po narodzinach jej pierwszego dziecka. Krupa podjęła na razie jedną decyzję dotyczącą porodu - Joanna chce, aby poród odbył się w domu:

Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka - powiedziała Krupa w rozmowie z Galą.

Zobacz: Cesarka czy poród naturalny. Co jest lepsze dla dziecka?


Krupa powiedziała też, jak planuje swoje życie po urodzeniu dziecka. Okazuje się, że Krupa razem z mężem na pewno zatrudnią nianię.


Więcej: Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem USG. Fani dopytują: "To bliźniaki?"


Przez trzy pierwsze miesiące będzie z nami mieszkała doświadczona opiekunka. Po to, żebym mogła się wyspać i nie musiała martwić, że nie usłyszę płaczu dziecka.

My trzymamy kciuki za to, żeby Joanna szybko i szczęśliwie została mamą! Jak na razie, widać że ciąża bardzo jej służy!

Zobacz film: Joanna Krupa o mężu, zazdrości i polskich wakacjach, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
52
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
14.07.2019
baby
ja tez
11.07.2019
ania
Miałam cesarkę i nawet przez sekundę nie żałowałam, że nie rodziłam sn.