Gwiazdy

Jared Leto zaliczył upadek podczas wspinaczki w Nevadzie. Aktor otarł się o śmierć

Jared Leto

Jared Leto

Gwiazdy

Jared Leto zaliczył upadek podczas wspinaczki w Nevadzie. Aktor otarł się o śmierć

Jared Leto

Jared Leto

Jared Leto to człowiek, który się nie nudzi. Jest wokalistą i gitarzystą, gra w dużych produkcjach filmowych, sam też reżyseruje. Artysta oprócz muzyki i aktorstwa, kocha również góry. Miłość do wspinania się przypłacił niemalże życiem. Amerykanin opublikował w sieci mrożące krew w żyłach zdjęcia i film.

Jared Leto cudem uniknął śmierci

48-letni artysta spędzał wolny czas ze swoim przyjacielem Alexem Honnoldem w rezerwacie Red Rock w stanie Nevada, gdzie razem mogli oddać się wspólnej pasji wspinania. Urlop mógł skończyć się dla Jareda tragicznie. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie i nagranie, w którym opowiada, jak bliski był śmierci.

Nie chcę dramatyzować, ale dzisiaj prawie zginąłem. Zaliczyłem całkiem dobre odpadnięcie. Spojrzałem w górę i w przeciągu sekund dostrzegłem, jak skała przecina linę, gdy wisiałem około 200 metrów nad ziemią. Pamiętam, że spojrzałem w dół 

– powiedział Leto.

To był dziwny moment - mniej strachu, więcej zdrowego rozsądku i odrobina melancholii. Adrenalina pojawiła się, kiedy wróciłem na ścianę. Ale daliśmy radę i przeżyliśmy kolejny dzień. Ogólnie rzecz biorąc, było naprawdę fajnie. Kontynuowaliśmy naszą wspinaczkę w nocy...

- relacjonuje dalej aktor.

To nie pierwsza taka historia, która przydarzyła się dwójce przyjaciół w górach. Niespełna 3 lata temu doszło do podobnie niebezpiecznej sytuacji, w której na całe szczęście obaj panowie wyszli bez szwanku.

Jared Leto – człowiek renesansu.

Jared Leto to nie tylko wokalista i gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars, ale także świetny aktor, który na swoim koncie zapisał już takie produkcje jak Legion samobójców, Requiem dla snu, Cienka czerwona linia, Podziemny krąg, American Psycho. W 2013 roku zdobył nawet Oscara za drugoplanową rolęw filmie Witaj w klubie . W tym roku będziemy mogli oglądać Jareda Leto w jednej z najgłośniejszych produkcji zaplanowanych na 2020 rok. Wystąpi w ekranizacji komiksu Marvela stworzonej przez Sony Pictures. Film Morbius w reżyserii Daniela Espinosy trafi do kin już 30 lipca 2020 roku. Oprócz tego 48-latek jest uznawany za ikonę stylu i często pojawia się na najbardziej ekskluzywnych pokazach mody. Wierzy również, że dobro wraca i chętnie udziela pomocy potrzebującym. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0