Gwiazdy

Izabela Kuna refleksyjnie o swoim wieku. "Na pewne rzeczy jest już za późno". Wymieniła je

Izabela Kuna w Dzień Dobry TVN

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Izabela Kuna refleksyjnie o swoim wieku. "Na pewne rzeczy jest już za późno". Wymieniła je

Izabela Kuna w Dzień Dobry TVN

Bartosz Krupa/East News

Izabela Kuna udzieliła ostatnio wywiadu, w którym poruszyła kilka intymnych kwestii. Jak gwiazda czuje się jako pięćdziesięciolatka? Nie każdy podzieliłby się tak szczerą refleksją.

W listopadzie ubiegłego roku Izabela Kuna skończyła 50 lat. Gwiazda jest żywym dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Nie dość, że nie widać po niej upływu lat, to w dodatku jej kariera nabrała jeszcze większego rozpędu, kiedy była już dojrzałą aktorką. Obecnie możemy oglądać ją między innymi w serialu "Nieobecni". Zaledwie kilka tygodni temu premierę miała czwarta część "Listów do M." z jej udziałem.

Izabela Kuna kwitnie wraz z wiekiem

Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu Plejadzie. Rozmowa dotyczyła między innymi jej wieku oraz zmian w podejściu życia. Izabela Kuna przyznała, że jej 50. urodziny nie były szczególnie przełomowym wydarzeniem, jednak teraz, kiedy jest już dojrzalsza i bardziej doświadczona, poświęca samej sobie więcej czasu.

- Jestem teraz bardzo zadowolona ze swojego życia. Zdecydowanie bardziej niż 10 czy 15 lat temu. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że zostało mi mało czasu, a z drugiej – bardzo cieszy mnie to, co teraz do mnie przychodzi. Chciałabym, żeby następna dekada nie upłynęła mi tak szybko jak ta poprzednia. Nie wiem, gdzie się podziały te ostatnie lata - wyznała.

Izabela Kuna szczerze o przemijaniu

Izabela Kuna jest zadowolona z miejsca, w którym obecnie znajduje się życiowo. Mimo że żyje pełnią życia i na co dzień emanuje pozytywną energią (sprawdźcie jej profil na Instagramie), to we wspomnianym wywiadzie podzieliła się głębszą refleksją na temat ostatnich urodzin.

- Na pewne rzeczy jest już za późno. Na pewno nie urodzę dziecka. To na bank! Nie zacznę też grać na pianinie, ale fakt, że mój syn zaczął i pięknie mu to wychodzi, mi wystarczy. (...) Podobnie jest z tańcem. Choć kilka lat temu podjęłam próbę w tym kierunku i chyba niepotrzebnie to zarzuciłam. Taniec to jedna z tych sztuk, które mnie wyjątkowo wzruszają - powiedziała.

Aktorka podkreśliła, że "jeśli coś robi, to zawsze na maksa". Kiedy wie, że nie uda jej osiągnąć konkretnych umiejętności, nawet się za nie nie zabiera.

Zobacz wideo: Serial "Nieobecni", czyli dramatyczne historie zaginięć

Zobacz też:

Agata Młynarska padła ofiarą oszustwa. "To narażenie ludzi na utratę zdrowia"

Tomasz Karolak z kochanką w łóżku? Intymne zdjęcie trafiło do sieci

Dorota Naruszewicz rozwiodła się po 15 latach małżeństwa. "Pełna świeżej energii i optymizmu wkraczam w strefę słońca"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
96
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0