Gwiazdy

Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę dzięki… Mai Sablewskiej

Gwiazdy

Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę dzięki… Mai Sablewskiej

Wokalistka w ostatnim czasie diametralnie zmieniła swój wizerunek. Za metamorfozą Iwony stoi Maja Sablewska. O zmianach w życiu Węgrowska porozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

Dotychczasowy wizerunek Iwony Węgrowskiej daleki był od skromnej elegancji. Wokalistka wybierała kreacje kuse, wyzywające, podkreślające jej figurę aż nadto. Iwona uwielbiała rzucającą się w oczy biżuterię oraz mocny makijaż.

>>> Zobacz też: Felicjańska walczy z nawrotem alkoholizmu.

Na pytanie Agnieszki Jastrzębskiej, co skłoniło Iwonę do zmiany wizerunku pod okiem Sablewskiej, Węgrowska odpowiedziała:

Ja ją obserwowałam, oglądałam jej programy i postanowiłam do Mai zadzwonić. Niech mnie wystylizuje. No i się udało.

Sablewska odczarowała look Węgrowskiej. Dziś piosenkarka wybiera klasykę w stonowanej kolorystyce. Inspiracją do kreacji nowego wizerunku była Monica Bellucci i Kim Kardashian. Maja pozbyła się z szafy Iwony czarnych ubrań i zastąpiła je eleganckimi beżami które podkreślają kobiecość.


>>> Zobacz też: Anna Lewandowska dołącza do ekipy DDTVN!

Majka podeszła do mnie tak bardzo profesjonalnie. Spędziła ze mną dwa dni. Makijaż zrobiła mi Madzia Pieczonka, która nauczyła mnie się malować. Okazało się, że do tej pory robiłam to źle! Powinnam jedynie podkreślać rzęsy i brwi, a nie oko czy usta.

Okazuje się, że nie obyło się bez spięć. Przyczyną były włosy artystki. Za namową Mai wokalistka zdecydowała się na zdjęcie doczepów. Węgrowska nie chciała jednak skrócić włosów. Piosenkarka zrezygnowała również z tapirów. Dziś nosi gładką fryzurę z przedziałkiem po środku.

Iwona Węgrowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że dzięki metamorfozie odżyła na nowo.

Zobacz też:

Natalia Klimas w DDTVN pierwszy raz o ciąży! "To już ten bezpieczniejszy moment".

Natalia i Daniel poza domem Wielkiego Brata. Jak oceniają swój udział w Big Brotherze?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwszą rocznicę ślubu.

Co sądzisz o tym artykule?
4
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0