Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. To dobry moment na sprawdzenie szczęścia w grach liczbowych?

horoskop dzienny znaki zodiaku

Surasak Suwanmake/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. To dobry moment na sprawdzenie szczęścia w grach liczbowych?

horoskop dzienny znaki zodiaku

Surasak Suwanmake/Getty Images

Poznaj horoskop dzienny na piątek 4 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Barana. Dzisiaj na niebie Wenus, która rezyduje w znaku Raka, utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem (znak Ryb). To wyśmienity moment na sprawdzanie swojego szczęścia w grach liczbowych, kontakty z bliższą i dalszą rodziną, udział w imprezach okolicznościowych. Będziemy bardziej otwarci na drugiego człowieka, czulsi i wrażliwsi.

Horoskop dzienny na piątek, 4.06.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran  

W tym dniu będziesz mieć okazję do wielu spotkań. Staraj się jednak nie oceniać ludzi po pozorach. Ktoś, komu przypniesz niezbyt sympatyczną łatkę, może okazać się później pomocny i życzliwy. Wieczorem czas na relaks tylko we dwoje.

Horoskop dzienny - Byk 

Twoja patronka obdaruje Cię szczęściem do ludzi i powodzeniem w miłości. Spotkasz się z życzliwością i dobrym nastawieniem innych. Będziesz czuć się stabilnie i mocno w swoim wnętrzu, Twoje poczucie własnej wartości będzie wysokie. To doskonały dzień.

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Masz szansę zadbać bardziej o swoją urodę i kondycję fizyczną. Zapragniesz zrobić coś tylko dla siebie i poprawić sobie samopoczucie. Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyja koloryzacji włosów oraz innym zabiegom pielęgnacyjnym. Wieczorem ktoś powierzy Ci sekret.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj będziesz mieć jeszcze więcej szczęścia i powodzenie w wielu kwestiach. Warto wypróbować, czy bogini Fortuna nie ma dla Ciebie czegoś w zanadrzu. Graj w gry liczbowe, idź do prezesa po podwyżkę, zadzwoń do osoby, która Ci się podoba. W tym dniu szczęście jest po Twojej stronie.

Horoskop dzienny - Lew 

Ponieważ zobaczysz kogoś, kogo nie widziałeś od lat i ta osoba będzie w świetnej kondycji, poczujesz ukłucie zazdrości. Natychmiast zapragniesz zadbać o siebie jeszcze bardziej, zapisać się na trening sportowy, uruchomić dietę lub chociaż pobiegniesz do fryzjera. Możliwe również większe zakupy odzieżowe.

Horoskop dzienny - Panna

To doskonały dzień na wizyty rodzinne, odnowienie więzi i relacji z kuzynami czy znajomymi z podstawówki. Wydarzenia sprzed lat wrócą ze zdwojoną siłą, wpadniesz również w sentymentalne tony. Powspominasz, rozczulisz się.

Horoskop dzienny - Waga 

Twoja patronka, czyli Wenus, jest we wrażliwym znaku Raka, co zwiększa Twoją płaczliwość. Jednak dzisiaj znajduje się w trygonie z przynoszącym dobre okazje Jowiszem. Zatem masz szansę na to, aby spędzić dzień miło i w pozytywnej atmosferze z osobami bliskimi Twojemu sercu. Może czas zadzwonić do kuzynów, rodzeństwa, rodziców?

Horoskop dzienny - Skorpion 

Przed Tobą wyśmienity czas. Masz możliwość doskonale się bawić w doborowym towarzystwie. Dzisiaj będziesz roztaczać wokół siebie wyjątkowo magnetyczną aurę i czarującą energię. Dokąd się nie udasz, załatwisz wszystko tak, jak chcesz. Wyglądasz zjawiskowo!

Horoskop dzienny - Strzelec 

Trygon Wenus i Twojego patrona Jowisza przyniesie dobry klimat. Będziesz mieć szansę ponaprawiać ostatnio nadszarpnięte stosunki rodzinne. Staniesz się bardziej współczujący, delikatniejszy i bardziej taktowny w rozmowach z innymi. Masz również szansę na to, aby sprawić komuś wielką przyjemność jakimś prezentem bądź deklaracją.

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Wyciszysz się, uspokoisz wewnętrznie. Sprawy pracy (na chwilę) zejdą na dalszy plan. Masz dzisiaj okazję, aby wynagrodzić swoim bliskim ostatnią nieobecność, dlatego skupisz się na sprawach rodzinnych. Wieczorem zaiskrzy w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Wodnik 

Nie oczekuj dzisiaj od nikogo poważnych wyznań czy deklaracji, ponieważ się rozczarujesz. W tym dniu otacza Cię niesprzyjająca sprawom sercowym aura i powinieneś skupić się na zgoła innych klimatach – uporządkuj szuflady, posortuj stare papiery, nastaw pranie.

Horoskop dzienny - Ryby

To może być naprawdę udany dzień. Trygon Wenus i znajdującego się w Twoim znaku Jowisza przynosi dobre okazje, szansę na dodatkowy zarobek, wyśmienite propozycje towarzyskie i zawodowe. Warto zagrać w gry liczbowe, odbywać krótkie podróże, wybierać ofertę w biurze i rezerwować termin na daleki urlop.

Horoskop numerologiczny 2021 

Rok 2021 jest numerologiczną "piątką" co oznacza, że najbliższe miesiące niosą za sobą energię romansów, dużej aktywności uczuciowej i fizycznej, ale również chaotyczność, zmienność i brak uporządkowania. Numerologiczna "piątka" to również potrzeba wyrażania siebie, szukania swojej tożsamości oraz radosnego i twórczego spędzania czasu, koniecznie w szerszym towarzystwie.

Merkurja o horoskopie numerologicznym na 2021 rok. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Po czym poznać dobry horoskop? Merkurja ostrzega: "Znam przypadki, że horoskop wymyśla ten, kto się spóźnił do redakcji"

Dlaczego wierzymy w horoskopy? "Człowiek lubi łatwe rozwiązania i jak ktoś decyduje za niego"

Panowie uchodzą za wiecznych "Piotrusiów Panów", a panie za trzpiotki. Jaka jest prawda o Bliźniętach?

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0